مأمور شجاع سارق مسلح را زمینگیر کرد
کد خبر: 1040819
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MlP
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۶
مأمور شجاع در درگیری با سارق مسلحی که قصد داشت خودروی زن جوانی را در یکی از خیابان‌های شمالی تهران سرقت کند، او را با فنون رزمی زمینگیر کرد و تحویل قانون داد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ساعت‌۱۹ پنج‌شنبه‌۱۴ اسفند مأموران گشت کلانتری‌۱۲۲ دربند در محله زعفرانیه متوجه زنی شدند که با فریاد‌های بلند درخواست کمک می‌کرد و فریاد می‌زد «آی دزد».

پس از مشاهده این صحنه یکی از مأموران پلیس به کمک زن جوان رفت که همان لحظه دید مرد جوانی از داخل خودروی پیاده شده و در حال فرار است. بدین ترتیب مأمور پلیس به تعقیب مرد مظنون پرداخت، اما دقایقی بعد او را گم کرد. متهم پس از فرار زیر خودرویی مخفی شده بود که مأمور زیرک متوجه شد و او را از زیر خودرو بیرون کشید. متهم در حالی که خود را در دام مأمور پلیس گرفتار دید ناگهان اسلحه کلت کمری مجهز به خفه کن از زیر پیراهنش بیرون آورد و به سوی مأمور پلیس نشانه رفت و او را تهدید به مرگ کرد. در این لحظه مأمور پلیس که مسلط به فنون رزمی است با متهم درگیر شد و در کشمکش متهم برای فرار به سوی مأمور شلیک کرد، اما تیرش به خطا رفت و در نهایت هم از سوی مأمور پلیس زمینگیر شد.

سرهنگ محمد قدیمی، رئیس کلانتری‌۱۲۲ دربند با اعلام این خبر گفت: زن جوان پس از انتقال به کلانتری از مرد مسلح به اتهام اقدام به سرقت مسلحانه شکایت کرد و در توضیح ماجرا گفت: پس از پایان کارم به محل پارک خودروام در خیابان طاهری، مژگان رفتم که دیدم مردی مشکوک در حال پرسه زدن در نزدیکی خودروام است. در حالی که احتمال دادم او سارق است به سرعت وارد خودروام شدم و هنوز خودرو را روشن نکرده بودم که همان مرد از در عقب سوار خودروام شد و با سلاح گرمی که داشت مرا تهدید کرد. در این لحظه سوئیچ خودروام را برداشتم و به سرعت از داخل خودروام بیرون آمدم و داخل خیابان با داد و فریاد درخواست کمک کردم که گشت مأموران پلیس از راه رسید و سارق مسلح را دستگیر کردند.

سرهنگ قدیمی، رئیس کلانتری‌۱۲۲ دربند با هشدار به شهروندان که اگر در منطقه‌ای فردی مشکوک را مشاهده کردید حتماً با مرکز فوریت‌های‌۱۱۰ تماس بگیرید تا با حضور به موقع مأموران جلوی چنین اتفاقاتی گرفته شود، گفت: متهم پس از تحقیقات و اعتراف به جرمش در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار