برقرار بودن پرواز‌های ایران و عراق با توافق دو جانبه
کد خبر: 1038584
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MBM
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۲
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: پرواز‌های شرکت‌های هواپیمایی عراقی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی بین دو کشور در هفته جاری از سرگرفته شده است و منعی برای صدور مجوز پرواز‌ها به عراق وجود ندارد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: محمد حسن ذیبخش درباره وضعیت پرواز‌های عراق اظهار کرد: پس از شیوع ویروس کرونا، محدودیت‌های سفر در برخی مسیر‌های پروازی اعمال شد که پرواز ایران به عراق نیز مشمول این محدودیت‌ها قرار گرفت.

وی افزود: با توافقات صورت گرفته بین دو کشور مقرر شد پرواز شرکت هواپیمایی عراقی در مسیر تهران- نجف- تهران و مشهد- نجف- مشهد از هفته جاری برقرار شود و در حال حاضر محدودیتی برای صدور مجوز به شرکت‌های هواپیمایی ایرانی وجود ندارد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه در حال حاضر امکان سفر هوایی برای مسافران عادی وجود دارد یا خیر؟ ادامه داد: مقرر شد تا پرواز‌های شرکت‌های هواپیمایی این کشور به ایران از سر گرفته شود و ایرلاین‌های ایرانی نیز می‌توانند با دریافت مجوز در مسیر پروازی مذکور به جابه جایی مسافران اقدام کنند.

ذیبخش اعلام کرد: در حال حاضر هفته‌ای دو پرواز از تهران و دو پرواز از مشهد به شهر‌های نجف و بغداد برقرار است و اعزام و پذیرش مسافران مستلزم تایید کشور عراق است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار