بی‌خوابی شما چه دردی از مردم کم کرد؟!
کد خبر: 1036874
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ljm
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵
سخنان هفته گذشته حسن روحانی، رئیس جمهور در مورد آرام نخوابیدنش در سه سال گذشته، واکنش‌های متعددی را برانگیخت. در این میان، روزنامه اصلاح‌طلب آفتاب یزد هم تلاش کرد در ردیف منتقدان روحانی قرار بگیرد و در سرمقاله خود از بی فایده بودن این بدخوابی‌های حسن روحانی نوشت: «در نگاه نخست بیان چنین سخنانی از سوی رئیس قوه مجریه زیبا به نظر می‌رسد. به هرحال وقتی جامعه متوجه شود منتخب وی خبر دارد وضعیت اقتصادی کشور آشفته است سر کیف می‌آید. هر چند این احساس درون شما شاید چند ثانیه بیشتر دوام نداشته باشد زیرا بلافاصله یاد قسط‌ها و اجاره خانه عقب‌افتاده، بدهکاری‌های دیگر و لیست خرید‌های بر زمین مانده می‌افتید و پیش خود می‌گویید: خب برفرض که رئیس جمهور مملکت سه سال شب‌ها سر راحت بر بالین نگذاشته باشد، اما چه دردی از منِ بی‌نوا کم می‌کند؟ برای صاحب‌خانه، اجاره می‌شود؟ برای فرزندم، لباس می‌شود؟ به عبارت ساده به هرحال ما خیلی ممنون و سپاسگزاریم که رئیس جمهور به خاطر ما سه سال بدخواب شده اند (!) ولی چه دردی را از مردم کم می‌کند؟»

آفتاب یزد با انتقاد از مشاوران رسانه‌ای روحانی می‌نویسد: «این دولت در کنار تمام نقص‌هایی که داشته دو نقص عمده نیز در حوزه رسانه و مشاوره داشته است. به همین دلیل است که اکنون خبط‌های دولت روحانی در جامعه پر رنگ‌تر از اقدامات نیک این دولت دیده می‌شود؛ و یا بعضا نظراتی از سوی رئیس جمهور بیان می‌شود که گویی مشاور قصد داشته روحانی را در گوشه رینگ و در برابر مخالفان قرار دهد. در همین مورد اخیر که نگارنده در ابتدا به آن اشاره کرد طرح این سخن در چنین موقعیتی چه معنی می‌تواند داشته باشد؟ جز اینکه یک پاس گل باشد برای استهزای رئیس جمهور از سوی مخالفان بی‌ادب وی؟!» آفتاب یزد برای انتقاد از روحانی هم نگاهش به واکنش منتقدان اوست، وگرنه گویا چندان بد نمی‌داند که رئیس جمهور منت بدخوابی‌هایش را بر سر مردم بگذارد.

کاش امکانش بود و مردمی هم که کلی قسط و قرض عقب مانده دارند یا حتی به نان شب محتاج هستند، از بی‌خوابی‌هایشان برای رئیس‌جمهور بگویند. حالا کل سه سال را نمی‌دانیم، اما روحانی حداقل در این سه سال یک شب را آرام خوابید؛ شبی که آشوب‌ها و اعتراضات گرانی و سهمیه‌بندی بنزین بالا گرفت، روحانی به اذعان خودش از وقایع مطلع نشد و صبح جمعه فهمید.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار