بخشی از اتوبان امام علی سرپوشیده می‌شود
کد خبر: 1036837
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LjB
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: در پی ساخت بزرگراه امام علی محله سبلان به دو قسمت تقسیم شد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که قرار است بودجه‌ای که از سوی شهرداری برای بحث فنی و عمرانی تدوین شده، پاسخگوی چه اقداماتی باشد، اظهار کرد: میزان بودجه‌ای که در نظر گرفته شده به مبلغ ۳ هزار میلیارد تومان است که بخشی از آن در بودجه اصلی و بخشی در بودجه تکمیلی پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: بخش اصلی آن در حوزه نگهداری شهر است، مانند پیاده راه سازی، آسفالت خیابان و توسعه مسیر‌های دوچرخه سواری که بر اساس برنامه توسعه این موارد در دستور کار قرار گرفته‌اند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که آیا مبالغ این بودجه مشخص شده است، تصریح کرد: قرار بر این است تا سالیانه ۵۰۰ کیلومتر به پیاده راه‌های تهران اضافه شود و اگر این کار به درستی انجام شود شاید تا دو دهه دیگر تمام پیاده راه‌های تهران بهسازی و درست شوند.

صبوری دیلمی گفت: ۹۰ سال است که از پیاده راه‌ها به خوبی مراقبت نکردیم و بیشتر به فکر خودرو و ماشین بازی بوده‌ایم و هیچ فکری به حال عابرپیاده نکردیم؛ تهران در بحث پیاده راه ها، بسیار ناقص است و امیدواریم تا چند سال دیگر بتوانیم به بهسازی آن‌ها برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که تهران نیازمند پروژه‌های بزرگ مقیاس برای پیشرفت است و آیا پروژه بزرگ مقیاسی در دستور کار است یا خیر افزود: یکی از بزرگترین پروژه‌هایی که تمام تلاش خود را می‌خواهیم روی آن بگذاریم، باغ راه حضرت فاطمه (س) روی خط تهران-تبریز است که به فاصله ۹ کیلومتر این باغ ایجاد خواهد شد تا به فضای گردشگری، فرهنگی و ورزشی تبدیل شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که ساخت بزرگراه امام علی در محله سبلان مشکلات متعددی را برای شهروندان آن منطقه ایجاد کرده است و سبب شده تا آن‌ها در رفت و آمد‌های روزمره خود با مشکلات متعددی مواجه شوند و آیا در بودجه سال جدید فکری برای رفع این گونه مشکلات و نیاز شهروندان شده است یا خیر، گفت: هنگامی که بزرگراه امام علی در محله سبلان ساخته شد، این محله به دو قسمت تقسیم شد و برای رفع این مشکل می‌خواهیم روی اتوبان را بپوشانیم و این محله را به صورت پیاده به یکدیگر متصل کنیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار