تکمیل 140 پروژه نیمه تمام در لرستان تا پایان سال
کد خبر: 1035058
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LGU
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳
استاندار لرستان خبر داد؛
خادمی، از تکمیل 140 پروژه نیمه تمام در لرستان خبر داد و گفت: این پروژه ها تا پایان سال تکمیل و به بهره برداری خواهند رسید.

به گزارش خبرنگار جوان از لرستان، سید موسی خادمی، امروز(25دی) در سفر به بروجرد و دیدار با امام جمعه این شهرستان اظهار داشت: پایان سال جاری در استان لرستان ۱۴۰ پروژه نیمه تمام تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه محور آزاد راه اراک - خرم آباد تا پایان سال تحویل داده می شود، افزود: این پروژه به صورت ۱۰۰ درصد تا اردیبهشت به بهره برداری خواهد رسید.

وی با بیان اینکه ۲۶۰ میلیارد تومان به قرارگاه خاتم پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: با بهره برداری محور آزاد راه اراک - خرم آباد مسافت بروجرد به خرم آباد ۴۰ دقیقه خواهد شد.

خادمی در ادامه با اشاره به نظارت هیئتی متشکل از دادگستری و استانداری بر روند تولید شرکت عظیم خودرو و راه اندازی مجدد، گفت: این شرکت از قبل تعهداتی برای مشتریان داشته که باید انجام شود که ۱۴۰ دستگاه خودرو در گمرک دارند که به زودی وارد کارخانه شده مونتاژ خواهند شد.

وی با اشاره به حضور ائمه جمعه و مساعدت در زمینه های مختلف افزود: حضور ائمه جمعه موجب دلگرمی بوده و ورود در هر زمینه ای راه گشا است.

استاندار لرستان در ادامه به شرایط شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی اشاره کرد و عنوان داشت: با توجه به شیوع این ویروس و ضربه به مشاغل کوچک، ورود و کمک خیرین ضروری است.

خادمی با اشاره به  ساماندهی کمک های خیرین از سوی سپاه و بسیج، بیان داشت: این اقدام برای رساندن کمک های معیشتی به دست خانواده های نیازمند اثرگذار است.

وی در پایان یادآور شد: برای ساماندهی خیرین در وزارت کشور طرحی برنامه ریزی شده که خیرین در یک کانال فعالیت داشته باشند و این طرح خوبی برای فعالیت است که باید انجام شود.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار