یک هزار و ۳۰۰ خودروی دود زاد فک پلاک شده اند
کد خبر: 1034489
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004L7J
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان:
سرهنگ "محمدرضا محمدي" گفت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان از ابتدای دی ماه سال جاری تاکنون یک هزار و 300 خودروی دود زا را فک پلاک کرده اند.

به گزارش سعید عرفان منش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان در گفت و گو یی بیان داشت: کلان شهر اصفهان یکی از شهرهایی است که این روزها گرفتار پدیده آلودگی هوا شده و تردد خودروهای دودزا نیز می تواند باعث افزایش آلودگی شود.

وی افزود: هر چند جلوگیری از تردد خودروهای دودزا و فک پلاک و اعزام آنها به تعمیرگاه مسکن موقت است ولی می تواند تاثیر گذار باشد و از آلودگی بیشتر هوا جلوگیری کند.

رئیس پلیس راهور اصفهان ادامه داد: فک پلاک و اعزام به تعمیرگاه خودروهای دودزا به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفته بطوری که از ابتدای دی ماه امسال تاکنون یک هزار و 300 خودروی دود زاد فک پلاک شده اند.

سرهنگ محمدی اظهار داشت: همچنین از ابتداي دي ماه تاکنون بيش از 25 هزار خودروي دودزا و فاقد معاينه فني در راستاي کاهش آلودگي هوا اعمال قانون شده اند.

رئیس پلیس راهور اصفهان خاطر نشان کرد: براساس بند الف ماده 10 قانون رسيدگي به تخلفات، چنانچه وسيله نقليه داراي عيب ونقص فني موثر بوده واحتمال ايجاد خطر يا وقوع تصادف وجودداشته باشد،پس از اخذ پلاك وي و اختصاص پلاك اعزام به تعميرگاه، به تعميرگاه اعزام تا پس از رفع عيب وسيله و اعمال قانون پلاك اخذ شده مسترد گردد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار