ضمانت اجرای سند تحول قضایی به تحقق آن کمک می‌کند
کد خبر: 1033078
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004KkY
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۰
رئیس کمیسیون اصل ۹۰:
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با بیان اینکه تهیه سند تحول قضایی در راستای پایداری و استمرار امید به قوه قضائیه شکل می‌گیرد، بیان داشت: به واقع ضمانت اجرایی سند تحول قضایی در کوتاه و بلند‌مدت، به تحقق این سند کمک خواهد کرد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر با اشاره به ابلاغ سند تحول قضایی در کشور و با بیان اینکه حضور آیت‌الله رئیسی در دستگاه قضا باعث شد تا مسیر تظلم خواهی مردم در دستگاه قضایی تسهیل شود، تأکید کرد: آیت‌الله رئیسی بعد از ورود خود به دستگاه قضا تلاش کردند یک ریل‌گذاری در جهت تحول قوه قضائیه انجام دهند که این مقوله، بسیار امید‌بخش است. رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه تهیه سند تحول قضایی در راستای پایداری و استمرار امید به قوه قضائیه شکل می‌گیرد، بیان داشت: به واقع ضمانت اجرایی سند تحول قضایی در کوتاه و بلند‌مدت، به تحقق این سند کمک خواهد کرد.

حجت‌الاسلام پژمانفر با اشاره به وجود مسائلی از جمله مبارزه با فساد، حفظ کرامت مردم و حمایت از تولید در سند تحول قضایی اظهار داشت: سند تحول قضایی به مانند یک ریل ثابت و پایدار است و می‌تواند به عنوان یک چشم‌انداز برای این قوه تلقی شود. وی تصریح کرد: بنده تهیه سند تحول قضایی از سوی دستگاه قضا را تبریک عرض می‌کنم و امیدواریم قوه قضائیه بتواند پیرو این سند قضایی در مسیر تحول و ارائه خدمات مناسب به مردم گام بردارد؛ چراکه مردم به غیر از پیشرفت در حوزه قضایی انتظار دیگری از دستگاه قضا ندارند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار