ضرورت برنامه ریزی برای برگزاری انتخاباتی سالم در سال ۱۴۰۰
کد خبر: 1032913
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Kht
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۸
استاندار لرستان مطرح کرد؛
خادمی، بر ضرورت برنامه ریزی برای برگزاری انتخاباتی سالم در سال ۱۴۰۰ تأکید کرد و گفت: با مدیریت و برنامه ریزی جلوی حضور متخلفان در شعب اخذ رأی گرفته شود.

به گزارش خبرنگار جوان از لرستان، سید موسی خادمی، امروز(7دی) در در جلسه قرارگاه انتخاباتی امام عل(ع) با موضوع برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال1400، بر ضرورت برگزاری انتخابات سالم تأکید کرد و اظهار داشت: برگزاری انتخابات سالم باید با برنامه‌ریزی و پیشگیری از تهدیدات احتمالی همراه باشد.

استاندار لرستان بر ضرورت شناسایی افرادی که سابقه تخلف در انتخابات گذشته را داشته اند، تأکید کرد و افزود: از حضور این افراد باید در شعب اخذ رأی جلوگیری شود.

وی با تأکید بر اینکه در مقطع زمانی نزدیک به انتخابات، نقاط تهدید استان به خوبی شناسایی و مشخص شوند، خاطرنشان کرد: پیشگیری از بروز تخلفات باید در دستور کار قرار گیرد.

خادمی عنوان داشت: با مدیریت باید آسیب‌های شناسایی شده رفع شود و با بهره گیری از ظرفیت افراد توانمند در برگزاری انتخابات می‌توان با شناسایی نقایص و کمبودهای انتخابات گذشته، ضمن رفع آنها از بروز مشکلات در انتخابات پیش رو جلوگیری کرد.

وی‌ از عملکرد نیروی انتظامی استان به واسطه برنامه ریزی برای انتخابات ۱۴۰۰ قدردانی کرد و گفت: نیروی انتظامی مطالعات ارزشمندی در زمینه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در سال آینده انجام داده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار