ضرورت تسریع در اعمال افزایش حق آبه البرز جهت بهره برداری مردم
کد خبر: 1030002
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Jww
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
نماینده عالی دولت در استان البرز تاکید کرد
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: البرز در بستر اتحاد و انسجام بین ۳ قوه بویژه نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی با سرعت در مسیر توسعه حرکت می کند چراکه مردم البرز استحقاق بهترین خدمات و امکانات را دارند.

شهبازی در نشست با نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی که برگزار شد، با اشاره به اینکه تسلط نمایندگان به مسائل استان قابل تقدیر است، افزود: جلسه پرباری با حضور مدیران آبفا و آب منطقه ای و رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز برگزار شد.

وی با بیان اینکه البرز در بستر اتحاد و انسجام بین ۳ قوه بویژه نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی با سرعت در مسیر توسعه حرکت می کند، ادامه داد: در این نشست در خصوص مسائل کلان استان در حوزه های اقتصاد، عمران، مهاجرت، جمعیت، زیرساخت ها و در مجموعه توسعه البرز طرح و بررسی شد.

شهبازی با اشاره به اینکه نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی دغدغه های خود را با مدیران حاضر مطرح کردند، گفت: موضوعات و مسائل استان بر مبنای سند علمی توسعه ملی در جریان است.

وی به افزایش 55 میلیون مترمکعبی حق آبه البرز اشاره کرد و افزود: در تعاقب پیگیری هایی که طی سال های اخیر صورت گرفته در سال جاری در سفر وزیر محترم نیرو موفق به افزایش حق آبه البرز شدیم و سپس با استمرار اقدامات و برنامه ها سهم البرز از محل سدهای مستقر در استان 2 برابر شد.

استاندار البرز اضافه کرد: یکی از موضوعاتی که باید در البرز محقق شود، رینگ شبکه آبرسانی استان است از این رو برای اجرای این امکان نیز نامه ای با 5 امضا متشکل از نماینده محترم ولی فقیه در استان، نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی و استاندار البرز تهیه و برای مسئولان ملی از جمله رییس محترم سازمان برنامه و بودجه و وزیر محترم نیرو ارسال خواهد شد.
وی با بیان اینکه اکنون مطالعات رینگ سراسری شبکه آبرسانی البرز تکمیل و برای اجرا مهیا شد، گفت: البرز سالهای متمادی بدنبال افزایش حق آبه از محل سدهای مستقر در استان بود که این امر اکنون محقق شده و درصدد بسترسازی جهت اعمال این امکان مهم هستیم.

وی عنوان کرد: ساماندهی فاضلاب البرز به جد در دستور کار قرار گیرد، آماده همراهی و پیگیری در این خصوص نیز هستیم.

شهبازی افزود: سال 95 در سفر رییس جمهور محترم به استان البرز، ساخت و راه اندازی چند بیمارستان در دستور کار قرار گرفت.

وی گفت: بیمارستان فردیس تا پایان سال به بهره برداری می رسد و در این راستا تکمیل و تعیین تکلیف بیمارستان سید الشهدا در کرج، تسریع در ساخت و بهره برداری بیمارستان های طالقان، شهرجدید هشتگرد، نظرآباد و کمالشهر مورد بررسی قرار گرفت.

استاندار البرز افزود: البرز در بستر اتحاد و انسجام بین ۳ قوه بویژه نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی با سرعت در مسیر توسعه حرکت می کند چراکه مردم البرز استحقاق بهترین خدمات و امکانات را دارند.

در این نشست حدادی و عسگری نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی با بیان دغدغه های خود در خصوص مطالبات مردمی، نسبت به طرح موضوعات و دریافت پاسخ از مدیران آبفا، آب منطقه ای و رییس دانشگاه علوم پزشکی استان اقدام کردند.

همچنین برای همراهی در جهت اتخاذ تدابیر لازم در مسیر پیگیری های تحقق اهداف توسعه ای استان اعلام آمادگی کردند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار