سردار احمد وحیدی: هیچ جایی برای رژیم صهیونیستی امن نخواهد بود
کد خبر: 1029416
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JnU
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۰
جمهوری اسلامی، رژیم صهیونیستی را متهم اصلی ترور شهید فخری‌زاده می‌داند. بنابراین، تصمیم خواهد گرفت و تردیدی در این نیست، ولی به روشی که خودمان تعیین خواهیم کرد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: دکتر احمد وحیدی، وزیر پیشین دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح با بیان اینکه تخصص شهید فخری‌زاده خار چشمی برای دشمنان بود، ادامه داد: صلابت و قدرت علمی ایشان، آن هم قدرت هسته‌ای آن‌ها را ترغیب می‌کرد تا این اقتدار را بشکنند؛ البته از قبل هم دنبال انجام چنین کاری بودند و شاید نزدیک به ۲۰ سال است که ایشان علم شهادت را بر دوش خود حمل می‌کرد.

وی با تأکید بر محاسبات غلط دشمن در انجام این ترور اظهار داشت: امریکا نیز این محاسبات غلط را در گذشته کرده است و تصور می‌کرد که با به شهادت رساندن شهید قاسم سلیمانی اتفاقی نمی‌افتد، اما دید که بعد از چند روز آنچنان سیلی محکمی خورد که آثارش بعد‌ها که اسناد این‌ها آشکار شود مشخص خواهد شد؛ البته تازه اول راه است و هنوز هم آن انتقامی که باید گرفته نشده است.

سردار وحیدی ادامه داد: آن‌ها تصورشان این است که اگر شهید فخری‌زاده را ترور کنند جمهوری اسلامی ایران ساکت خواهد بود و این همان اشتباه محاسباتی آنهاست؛ آن‌ها باید منتظر باشند و سخت عقوبت خواهند دید، البته جمهوری اسلامی در زمین آن‌ها بازی نخواهد کرد و خودش انتخاب می‌کند که در چه زمینی و چگونه این کار را انجام بدهد؛ اما اینکه یک جریان صهیونیست غاصب و تجاوزگری بخواهد این‌چنین به یک شخصیت رسمی کشور تعدی کند هیچ‌گاه از سوی ما نادیده گرفته نخواهد شد.

وی در خصوص چگونگی اقدام متقابل جمهوری اسلامی ایران، گفت: این موضوع در مورد شهید سلیمانی به خوبی ثابت شد، امریکایی‌ها تهدید کرده بودند که اگر اقدامی از سوی ما صورت گیرد، ۵۲ نقطه کشور را خواهند زد، اما جمهوری اسلامی با قدرت تصمیم گرفت و ۱۰، ۱۵ موشک به حساس‌ترین نقطه آن‌ها زد و بعد از آن هم اعلام کرد که این سیلی اول است و راه هنوز خیلی ادامه دارد و همان ماجرا سطح ارتقای بازدارندگی را به یک سطح جدیدی تبدیل کرد.

وی با تأکید بر اینکه رژیم صهیونیستی خواب نباید داشته باشد، گفت: آن‌ها باید در یک تشنج دائمی به سر ببرند تا این انتقام گرفته شود و گرفته خواهد شد. رژیم صهیونیستی امروز بر لبه‌های نازکی تکیه زده و خود را در یک خانه شیشه‌ای قرار داده، البته سعی می‌کند خلاف این واقعیت را نشان دهد و سعی می‌کند که بگوید من قدرتمند هستم در حالیکه اینچنین نیست، این رژیم همان رژیمی است که جنگ هشت روزه، دو روزه و چند ساعته را نتوانسته تحمل کند؛ آن‌ها باید بدانند که خشم جمهوری اسلامی آن زمان که به گونه‌ای مناسب اعمال شود هیچ خانه و هیچ جایی برای آن‌ها امن نخواهد بود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار