بسیج در زدودن چهره محرومیت از جامعه و مقابله با کرونا نقش آفرین است
کد خبر: 1029408
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JnM
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
مسئول بسیج سازندگی استان لرستان:
جهانبخش به رسالت و حضور همیشگی بسیج در صحنه اشاره کرد و گفت: بسیج در زدودن چهره محرومیت از جامعه و مقابله با کرونا نقش آفرین است.

سرهنگ احسان جهانبخش، در گفت و گو با خبرنگار جوان از لرستان، اظهار داشت: در زمینه محرومیت زدایی و مبارزه با کرونا و در دیگر عرصه ها نقش آفرین است.

وی خاطرنشان کرد: در زمینه مقابله با ویروس کرونا فعالیت بسیج و جهادگران در قالب قرارگاه شهید سلیمانی سازماندهی شده است.

مسئول بسیج سازندگی لرستان قرارگاه شهید سلیمانی با همکاری وزارت بهداشت و درمان به منظور کنترل و مقابله با کرونا در حوزه ردیابی، بیماریابی و قرنطینه بیماران کرونایی راه‌اندازی شده است.

سرهنگ جهانبخش عنوان کرد: فعالیت در قرارگاه شهید قاسم سلیمانی با محوریت کمک به کادر درمان و یاری رساندن به مستضعفان، محرومان و اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا صورت می گیرد.

وی ادامه داد: استفاده از ظرفیت مجموعه‌های بسیج مردمی و دانشجویی، انجمن‌های اسلامی، روحانیون و بازاریان در قرارگاه شهید سلیمانی برای مقابله با ویروس کرونا ضروری است.

سرهنگ جهانبخش زدودن چهره محرومیت از محلات محروم را از رسالت‌های عظیم بسیج عنوان کرد و گفت: ارتباط و تعامل گروه های جهادی با یکدیگر و با همدلی و هم افزایی می توان در زمینه محرومیت زدایی و مقابله با بحران کرونا نقش آفرینی کرد.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار