روزانه بیش از ۲ هزار زندانی در قزلحصار غربالگری می شوند
کد خبر: 1028366
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JWY
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۲
مدیر ندامتگاه قزلحصار کرج :
مدیر ندامتگاه قزلحصار کرج گفت که روزانه ۲ هزارو ۱۰۰ زندانی در این ندامتگاه مورد غربالگری ویروس کرونا قرار می گیرند.

اشکان کمالی اظهار داشت : تست های غربالگری به صورت روزانه در تمام بندهای ندامتگاه قزلحصار توسط کارکنان حوزه بهداشت انجام می شود و درصورت موارد مشکوک اقدامات درمانی انجام می شود.

وی اضافه کرد: همچنین مددجویان جدید در این ندامتگاه زیر پوشش مراقبت های ویژه بهداشتی در مدت معین قرار می گیرند.

کمالی خاطرنشان کرد: سازمان زندان های کشور سلامتی مددجویان را بسیار حایز اهمیت دانسته و در این ندامتگاه نیز از هیچ تلاشی برای بهداشت و امنیت فردی مددجویان دریغ نخواهد شد.

کمالی گفت: تب سنجی، گندزدایی و سم پاشی محیط، آموزش های لازم برای شست و شوی دست ها و نحوه فاصله گذاری بین فردی از مهمترین اقدامات در ندامتگاه قزلحصار است که ازهرگونه انتقال ویروس کرونا پیشگیری شود.

مدیر ندامتگاه قزلحصار کرج بیان داشت: ندامتگاه قزلحصار همه روزه در ۲ نوبت صبح و بعد از ظهر ضدعفونی و گند زدایی شده و افراد جدید الورود به زندان ۲ هفته قرنطینهو بر اساس طبقه بندی داخلی ندامتگاه در بندهای معین شده نگهداری می شوند.

وی افزود: چنانچه مددجو مشکوک ابتلا به کووید- ۱۹ تشخیص داده شود با توجه به شیوه نامه اعلام شده توسط وزارت بهداشت تحت مراقبت ویژه قرار می گیردضمن آنکه کارکنان زندان نیز تحت مراقبت پیشگیرانه قرار دارند.

ندامتگاه قزلحصارر یکی از چهارزندان مستقر در کرج و بزرگترین ندامتگاه کشور است که بر اساس طرح طبقه بندی زندانیان، محکومان مرتبط با مواد مخدر در این زندان نگهداری می شوند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار