رسانه‌ها یار دلسوز شورای شهر کرج در مطالبه گری مشکلات مردم باشند
کد خبر: 1028081
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JRx
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
رئیس شورای شهر کرج مطرح کرد
رئیس شورای اسلامی شهر کرج با تقدیر از همراهی رسانه ها گفت: انعکاس عملکرد و اقدامات عمرانی، فرهنگی، خدماتی و زیرساختی به جامعه موجب اعتمادزایی، امیدآفرینی و نشاط می شود و دسیسه چینی معاندین برای ایجاد فاصله بین مردم و مسئولان را خنثی می سازد.

اکبر سلیم نژاد در ابتدای دویست و بیست و سومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج، اظهار کرد: در شهر، خبرنگاران دلسوزان و مطالبه گری داریم که در سنگر رسانه به جامعه و نظام خدمت می کنند. بنده تعهد و دغدغه مندی این عزیزان را ستایش می کنم و باور دارم بدون حمایت و همراهی رسانه ها جامعه مسیر موفقیت و تعالی را گم می کند و نظارت رسانه بر عملکرد مسئولان همواره باید مقدم شمرده شود.

وی سپس به موضوع شیوع کرونا و احتمال مسئولان برای آغاز موج سوم آن اشاره کرد و افزود: آنچه زنجیره انتقال بیماری را قطع می کند، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و توجه به پروتکل های بهداشتی است که باید به جد مد نظر همگان قرار بگیرد.

رئیس شورای شهر کرج افزود: شهروندان باید حضور در سطح شهر را به حداقل ممکن برسانند، از سفرهای غیرضروری اکیداً خودداری کنند و به همه دستورات و توصیه های ستاد ملی مبارزه با کرونا عمل کنند در غیر این صورت وجود این ویروس خسارت های جبران ناپذیری به جای خواهد گذاشت.

سلیم نژاد همچنین با توصیه به کار و تلاش و حفظ روحیه محرومیت زدایی و خدمتگزاری در مدیریت شهری کرج، گفت: مشکلات و کمبودهای فراوانی در محلات سطح شهر وجود دارد از معابر خاکی تا کمبود سرانه فضای سبز و پارکینگ و پروژه های نیمه تمام که موجب رنجش خاطر شهروندان شده اند البته ما کارهای زیادی کرده ایم و ده ها طرح و پروژه افتتاح کرده ایم و تلاش داریم تا بزرگراه شمالی و مترو را به مرحله بهره برداری برسانیم لکن تمام تمرکز و حواس مدیران شهری باید به انجام وظایف متمرکز باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار