شناسایی ۳۴ انبار احتکار کالا توسط سپاه لرستان
کد خبر: 1027897
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JOz
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴
معاون هماهنگ کننده سپاه لرستان خبر داد؛
سرهنگ سوری، با بیان اینکه نظارت بر توزیع کالاهای اساسی نیز در دستور کار قرار دارد، گفت: تاکنون ۳۴ انبار احتکار کالا توسط سپاه لرستان شناسایی شده است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از لرستان؛ سرهنگ مجید سوری، امروز 29آبان، در جمع خبرنگاران بسیج مستضعفین را الگویی برای منطقه عنوان کرد و اظهار داشت: ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار مهم‌ترین درسی است که بسیج به مردم منطقه داده است.

وی به نقش آفرینی بسیج در داخل کشور و خدمت به مردم اشاره کرد و افزود: حضور در دفاع مقدس و عرصه‌های تأمین امنیت و آسایش مردم، مشارکت مؤثر در حل مشکلات اجتماعی، کمک رسانی در حوادث غیرمترقبه، مقابله با گروهک‌های ضد انقلاب و… تنها گوشه‌ای از فعالیت‌های مؤثر و سازنده بسیج است.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به گستردگی فعالیت‌های بسیج،  خاطرنشان کرد: از هفته بسیج سال گذشته تا امروز، بالغ بر ۸۳۴ پروژه از سوی مجموعه بسیج سازندگی در مناطق محروم لرستان اجرایی شده است.

وی گفت: گروه‌های جهادی و نیروهای بسیجی در مقابله با کرونا نقش آفرین بودند و کارگاه‌های تولید ماسک در سطح لرستان توسط بسیج راه اندازی شد.

رونمایی از طرح «شهید سلیمانی» در هفته بسیج

سرهنگ سوری از رونمایی از طرح«شهید سلیمانی» در هفته بسیج خبر داد و ادامه داد: این طرح با همکاری وزارت بهداشت و در راستای کنترل و مقابله با کرونا، ردیابی و بیماریابی، کمک به قرنطینه بیماران اجرایی می‌شود.

وی با بیان اینکه دو نقاهتگاه بیماران کرونایی در مرکز لرستان آماده است، یادآور شد: آمادگی لازم برای راه اندازی این نقاهتگاه ها در شهرهای مختلف استان وجود دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان انجام کارهای خدماتی در بیمارستان‌ها، حمایت از خانواده‌های درگیر کرونا، ضدعفونی نقطه به نقطه و هوشمند مناطق و مراکز مختلف، اعزام تیم‌های امدادی و بهداشتی به مناطق محروم، شرکت در پویش نذر خون و اجرای مرحله سوم رزمایش مومنانه را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج در لرستان عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: گروه های جهادی بسیج در زمینه ایجاد گشت‌های سلامت امر به معروف و نهی از منکر در راستای تذکر لسانی به کسانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و کمک به نیروی انتظامی در بحث کنترل عبور و مرورها فعالیت دارند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه در مراحل قبلی رزمایش کمک مؤمنانه تا کنون، ۵۰ میلیارد تومان در بخش‌های مختلف بسته‌های معیشتی و آموزشی به مردم لرستان کمک شد، عنوان داشت: ۱۱۲ هزار بسته معیشتی، ۱۰ هزار کارت هدیه، ۲۳۷ جهیزیه، ۱۰ هزار بسته لوازم التحریر و ۱۵۰ هزار بسته بهداشتی در قالب رزمایش کمک مؤمنانه در استان توزیع شد.

سرهنگ سوری از شناسایی ۳۴ انبار احتکار کالا توسط سپاه لرستان خبر داد و گفت: بالغ بر ۳۴ انبار احتکار کالا را شناسایی و ضبط کرده‌ایم.

 

 

برچسب ها: سپاه ، بسیج ، احتکار
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار