مشکل کمبود فضای سبز و تفریحی محدوده گلشهر مرتفع می شود
کد خبر: 1026449
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004J1d
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای شهر کرج خبرداد
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای شهر کرج گفت: در محدوده گلشهر علاوه بر کمبود فضای سبز، با مشکل کمبود فضای تفریحی شهروندان نیز روبرو هستیم که در تلاشیم این مشکل را نیز در اولین فرصت با اتخاذ تدابیر و برنامه های مناسب، کاهش داده یا برطرف کنیم.

محمد نبیونی با اشاره به افزایش سرانه فضای سبز مناطق ۵ و ۶  کرج اظهار داشت: اتخاذ رویکردهای توسعه ای نسبت به فضای سبز در تصویب بودجه سال ۹۹، موجب افزایش این سرانه در مناطق مذکور شده است.
عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه رفع کمبود فضاهای تفریحی در دستور کار است، تصریح کرد: ایجاد فضای سبز در حاشیه شمالی و جنوبی اتوبان کرج - قزوین تا محدوده سازمان آرامستان ها با هدف افزایش سرانه فضای سبز در این محدوده نیز در دستور کار است که تاکنون بخشی از آن انجام گرفته و مابقی نیز به سرعت در حال انجام است.

نبیونی به پایین بودن سرانه فضای سبز در مناطق ۵ و ۶ اشاره کرد و افزود: ایجاد سرانه فضای سبز در این مسیر علاوه بر رفاه حال شهروندان و سرسبزی محیط، موجب ایجاد دسترسی خوب برای مسافران عبوری نیز می شود.


وی این تدبیر را در قالب اجرای طرح توسعه پارک شهید ایرانی عنوان کرد و ادامه داد: این پارک در حاشیه جنوبی بلوار شهید ایرانی قرار گرفته و عملیات اجرایی آن آغاز شده است
.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای شهر کرج بیان کرد: با توجه به قرار گرفتن پارک، بین بلوار شهید ایرانی و اتوبان کرج - قزوین، امکان توقف کوتاه مدت برای مسافران عبوری فراهم می شود که این امر می تواند به توسعه منطقه از حیث فرهنگی و فضای سبز بیانجامد.
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای شهر کرج، در خصوص ضرورت افزایش سرانه فضای سبز در محدوده گلشهر نیز گفت: با تصویب لایحه ای که شهرداری برای توافق ایجاد پارک و توسعه فضای سبز در زمین یکی از شهروندان به شورا آورده بود، تلاش کردیم بخشی از این مشکل را رفع کنیم

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار