کشف ۸ میلیارد کالای قاچاق از یک منزل در تهران
کد خبر: 1025686
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IpK
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
جانشین پلیس امنیت اقتصادی، از کشف ۸ میلیارد ریال کالای قاچاق از منزلی در جنوب تهران خبر داد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سرهنگ کارآگاه علی اصغر محمودیان، اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی از رانندگان خودرو‌های شوتی در منزلی در حوالی کهریزک مقادیری کالا تخلیه می‌کنند، بررسی موضوع در دستور کار تیمی از کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس امنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی بیان داشت: بررسی‌های اولیه حاکی از این بود که نشانی اعلامی منزل مسکونی و فردی در محل حضور دارد و تعدادی کالا نیز در این مکان دپو و جمع آوری شده است.

جانشین پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ افزود: مراقبت‌های ویِژه پلیسی آغاز تا اینکه خودرویی شوتی وارد منزل مسکونی شد و پس از تخلیه کالا قصد خروج از محل را داشت که در یک عملیات پلیسی خودرو توقیف و راننده آن دستگیر شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مردی که در محل حضور داشت نیز دستگیر شد، گفت: در بازرسی از محل ۵۳ طاقه پارچه و ۹ هزار و ۱۰ عدد کراوات فاقد بارنامه و مجوز‌های قانونی کشف شد.

وی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات پلیسی به قاچاق بودن کالا‌ها اعتراف کردند، گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال مکشوفه را ۸ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

جانشین پلیس امنیت اقتصادی تهران با بیان اینکه کالای مکشوفه تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، اضافه کرد: هر دو متهم پس از تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار