تحولی در نظام آموزشی کشور با هدف برقراری عدالت آموزشی
کد خبر: 1025660
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Iou
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳
مدیر عامل موسسه علمی رزمندگان از مشارکت دانوین با مدرسه فیلیمو خبر داد
موسسه علمی آموزشی رزمندگان در راستای رسالت ذاتی خود در برقراری عدالت آموزشی در کشور، با شرکت صبا ایده وارد مشارکت شد. در این همکاری مشترک تولیدات ویدئویی پروژه دانوین از طریق پلتفرم مدرسه فیلیمو نیز به مخاطبین ارائه خواهد شد.
سرویس جامعه جوان آ‌نلاین: به گفته مدیر عامل موسسه علمی رزمندگان مجموعه کتاب و محتوای دانوین به عنوان اولین کتاب هوشمند تعلیم و تربیت ایران که با رویکرد ایجاد تحول آموزشی بر مبنای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، توسط موسسه علمی رزمندگان تولید شده است به زودی به عنوان یک جریان ساز در نظام تعلیم و تربیت مطرح خواهد شد.
مرتضی فاطمی نژاد با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی دانوین برقراری عدالت آموزشی و دسترسی یکسان تمام دانش آموزان کشور به محتوای جذاب و فاخر علمی است، افزود: با توجه به تولید بیش از ۵ هزار دقیقه ویدئوی علمی - آموزشی منحصر به فرد پیرامون کتب درسی دانش آموزان و افزایش این تولیدات به بیش از ۲۵ هزار دقیقه ویدئو تا پایان سال تحصیلی، از طرفی شرایط ویژه نظام آموزشی کشور به واسطه همه گیری ویروس کرونا، مقرر شد با توجه به گستره مخاطبین پلتفرم فیلیمو و سهولت دسترسی دانش آموزان سراسر کشور به این پلتفرم، محتوای دانوین از طریق پلتفرم مدرسه فیلیمو نیز در اختیار مخاطبین قرار گیرد تا دانش آموزان عزیز کشورمان بتوانند به راحتی به این محتوا دسترسی داشته باشند.
وی با تأکید بر اینکه دانوین یک جریان مستمر در یادگیری مفهومی علوم است تصریح کرد: محدوده اثر گذاری دانوین تنها به محتوای ویدئویی محصور نمی‌شود. بلکه دانوین با ارائه کتاب هوشمند و خدمات پشتیبانی علمی از معلمین و دانش آموزان ضمن تلفیق محتوای مکتوب با محتوای الکترونیکی، فرایند یکساله یادگیری مفاهیم درسی را تسهیل خواهد کرد.
مدیر عامل موسسه علمی رزمندگان در پایان تأکید کرد: در شرایط ویژه کنونی و با توجه به فقر محتوای آموزشی – تربیتی در کشور، بر همه دست اندرکاران این حوزه لازم است که با قوت و در اسرع وقت جهت جبران این ضعف قدم بردارند؛ لذا موسسه علمی رزمندگان به نمایندگی از سازمان بسیج مستضعفین تمام ظرفیت‌های خود را در این خصوص بکار گرفته است تا انشالله زمینه ساز رشد و تربیت آینده سازان این مرز و بوم گردد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار