اعتراف به کیف قاپی با وانت
کد خبر: 1025401
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ikj
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۰
سارق حرفه‌ای که سوار بر خودروی وانت مزدا کیف قاپی می‌کرد، بازداشت شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری، رئیس پایگاه‌دوم پلیس‌آگاهی پایتخت گفت: چندی قبل پرونده‌ای با موضوع کیف‌قاپی به پایگاه‌دوم پلیس‌آگاهی فرستاده شد. براساس شکایت‌های مطرح شده کیف‌قاپ، راننده خودروی وانت مزدا بود که در فرصت مناسب کیف زنان را سرقت کرده و از محل متواری می‌شد. در حالی که هر روز بر تعداد شکایت‌های مطرح شده اضافه می‌شد، مشخص شد که سارقی با همین مشخصات سوار بر خودرو‌های پژو و پراید به همین شیوه کیف و گوشی رهگذران را سرقت می‌کند. بعد از به دست آمدن این اطلاعات مأموران پلیس متوجه شدند که همه سرقت‌ها از سوی همان راننده وانت در حال انجام شدن است.

در شاخه دیگری از تحقیقات مأموران پلیس با بررسی شماره پلاک خودرو‌ها سرانجام موفق شدند، متهم را که مردی به نام کمال بود، شناسایی و چندی قبل او را در مخفیگاهش در جنت‌آباد بازداشت کنند. کمال در اولین بازجویی‌ها به سرقت‌های سریالی به این شیوه اعتراف کرد. او گفت: ابتدا با پرسه در خیابان‌ها خودرو‌هایی را که فاقد سیستم ایمنی بودند، سرقت می‌کردم. بعد در خیابان‌ها پرسه می‌زدم و افرادی را که در حال عبور از عرض خیابان بودند، شناسایی می‌کردم. از آنجا که رهگذران به عبور خودرو‌های عبوری توجه می‌کردند، من هم از فرصت استفاده کرده و کیف یا گوشی تلفن همراهشان را سرقت می‌کردم و فرار می‌کردم.

سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری، رئیس پایگاه‌دوم پلیس‌آگاهی پایتخت گفت: تحقیقات برای کشف جرائم بیشتر متهم در پایگاه‌دوم پلیس‌آگاهی تهران ادامه دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار