پتروشیمی بندر امام به لیگ برتر باز میگردد
کد خبر: 1023794
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IKo
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
مهرداد علیقارداشی از رایزنی‌های صورت گرفته با نمایندگان باشگاه پتروشیمی بندر امام در خصوص بازگشت این تیم به لیگ برتر تنیس روی میز خبر داد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: رییس فدراسیون تنیس روی میز در گفتگو با برنامه "ورزش ایران" رادیو ایران در خصوص آغاز لیگ برتر تنیس روی میز گفت: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته از سوی سازمان لیگ و هماهنگی با تیم‌های شرکت کننده با احتساب شرایط مالی باشگاهها، بازی‌ها در سه دوره پیشبینی شده است که دیگر به مشکلات بازی‌های پلی آف سال قبل دچار نشویم.

دوره‌ی اول رقابت‌های لیگ در اوایل آذرماه برگزار خواهد شد و امیدواریم که شرایط این بیماری کرونا بهبود یابد تا بتوانیم به راحتی مسابقات را از سر بگیریم.

علیقارداشی در خصوص شیوه نامه‌هایی که منحصرا ورزشکاران تنیس روی میز باید رعایت کند ادامه داد: شیوه نامه‌هایی که فدراسیون پزشکی و ورزشی ابلاغ کرده اند بطور جامع و کامل رعایت خواهد شد و همکاران ما در فدراسیون با الگو برداری از لیگ‌های اروپایی مانند آلمان و فرانسه که راه اندازی شده اند یک سری تغییرات را در نحوه‌ی اختیار قراردادن توپ مسابقات هنگام مسابقه، تعیین زمین مسابقه و تعیین اتاق‌های انفرادی برای بازیکنان تنیس روی میز در اولویت قرار خواهند داد.

رییس فدراسیون تنیس روی میز در خصوص تعداد تیم‌های شرکت کننده در لیگ‌های آقایان و بانوان مطرح کرد: در بخش آقایان هشت تیم اعلام آمادگی کرده اند و در بخش بانوان نیز تعداد پنج تیم اعلام آمادگی کرده اند که در لیگ برتر تنیس روی میز حضور پیدا کنند، البته این امیدواری وجود دارد که تعداد تیم‌های شرکت کننده بانوان به هشت تیم افزایش پیدا کند.

علیقارداشی در خصوص حضور تیم پتروشیمی بندر امام در لیگ فصل جاری رقابت‌ها و عدم حضور این تیم در لیگ امسال به رادیو ایران گفت: طبق آخرین صحبت‌هایی که با طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال داشتم رایزنی‌ها و ارتباطاتی گرفته شده است و حتی نماینده شهرستان ماهشهر در مجلس هم به این موضوع ورود کرده اند و قرار بر این است تلاش‌های لازم انجام گیرد که از حضور تیم پر سابقه پتروشیمی بندر امام در رقایت‌های امسال نیز بهره ببریم.

با توجه به اینکه بازیکنان طراز اول تنیس روی میز کشورمون جذب تیم‌های دیگر شدند، اما شنیده‌ها حاکی بر این است که باشگاه پتروشیمی بندر امام با نیما عالمیان لژیونر تنیس روی میز کشورمان که در لیگ فرانسه توپ میزند مذاکراتی داشته است که این بازیک به این تیم خواهد پیوست؛ و البته این نکته را هم یادآور میشوم که نوشاد عالمیان پیش از پیوستن به تیم فراسنج صحبت‌هایی را با پتروشیمی بندر امام داشته است، اما به دلیل مسائل شغلی که برای نوشاد پیش آمد این بازیکن با فراسنج تهران به توافق نهایی رسید.

وی در خصوص بازگشت برادران عالمیان برای حضور در لیگ ایران گفت: با توجه به شرایط لیگ فرانسه و نوع قراردادی که در فرانسه با بازیکنان میبندد این امکان وجود دارد که بازیکنان سایر کشور‌ها علاوه در لیگ فرانسه می‌توانند در لیگ کشور خودشان نیز فعالیت کنند
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار