قتل برادر به خاطر ارثیه
کد خبر: 1023665
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IIj
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
درگیری دو برادر به خاطرارثیه پدری به قتل یکی از آن‌ها پایان یافت.
به گزارش جوان، ساعت‌۱۶ عصر پنج‌شنبه بیست و چهارم مهر قاضی ساسان غلامی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌۱۴۰ باغ‌فیض از قتل مرد میانسالی با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شد.
تیم جنایی در محل حادثه داخل آشپزخانه آپارتمان مسکونی حوالی پونک با جسد مرد ۵۰‌ساله‌ای به نام ابراهیم روبه‌رو شدند که با اصابت ضربه چاقویی به گردنش به قتل رسیده‌بود.
بررسی‌ها نشان داد مقتول در درگیری با برادر ۴۰‌ساله‌اش به نام حسام به قتل رسیده و حسام هم پس از حادثه تلفنی قتل برادرش را به مأموران پلیس خبر داده و خودش را تسلیم کرده است.
بنابراین همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی مأموران پلیس از متهم تحقیق کردند. وی در بازجویی‌ها با اعتراف به قتل برادر بزرگترش گفت: مدتی قبل مادرمان فوت کرد و پدرم تنها شد. من متأهلم و در محله دیگری زندگی می‌کنم و از خواهر بیمارم نیز مراقبت می‌کنم. از طرف دیگر برادرم ابراهیم با پدرم زندگی می‌کرد و از او نگهداری می‌کرد. مدتی بود فکر می‌کردم برادرم به بهانه نگهداری پدرمان قصد دارد ارثیه پدری‌مان را بالا بکشد به همین خاطر چند باری با هم درگیری و مشاجره لفظی داشتیم که با میانجیگری بستگان پایان می‌یافت.
وی ادامه داد: همین موضوع همیشه فکر مرا مشغول به خود کرده بود و از طرفی هم برادرم به گفته‌ها و نظر‌های من توجهی نمی‌کرد تا اینکه ساعتی قبل وقتی فهمیدم خانواده برادرم در خانه نیستند و برادرم و پدرم در خانه هستند، چاقویی برداشتم و به خانه برادرم رفتم. آنجا دوباره با برادرم مشاجره کردم که برادرم به آشپزخانه رفت تا برای من چایی بیاورد. خیلی عصبانی بودم که پشت سرش به آشپزخانه رفتم و با چاقو ضربه‌ای به گردنش زدم. برادرم غرق در خون روی زمین افتاد و من هم پشیمان شدم، اما فایده‌ای نداشت و برادرم به قتل رسیده بود که با اداره پلیس تماس گرفتم و موضوع قتل برادرم را اطلاع دادم.
متهم در ادامه برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره‌دهم پلیس آگاهی قرار گرفت. همچنین قاضی ساسان غلامی دستور داد قاتل برای مشخص شدن سلامت روحی و روانی‌اش به پزشکی قانونی منتقل شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار