توکل بر خدا عنصر مهم پیروزی در دفاع مقدس بوده است
کد خبر: 1020358
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HRO
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز:
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: حدود 42 سال قبل انقلاب اسلامی پیروز شد و سه کیفر خواست برای انقلاب اسلامی صادر و جنگ یکی از این تحمیل ها بود که دشمن می خواست و اجرا کرد، چهارمین کیفر خواست نیز هم دشمنان به تازگی صادر کردند .

سردار مولایی با اشاره به نظر محقق آمریکایی(چاسکی) در ارتباط با کیفر خواست های انقلاب اسلامی"ایران در سال ۱۹۷۹ وقتی انقلاب کرد برای اولین بار از خط قرمز آمریکا عبور کرد اولین کیفر خواست بود ، دوم سر پیچی کرد و سوم مستقل شد" ، اظهار داشت: این سه کیفر خواست بود یعنی تا همین الان این سه کیفر خواست هست و آخرین کیفر خواست که جدیدا وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرده است؛ "باید ایران کشور معمولی شود. "

وی با اشاره به اینکه آمریکایی ها با سعودی ها در پی فتنه های جدید هستند، افزود: اگر این سه کیفر خواست را در مقابل قرار دهیم یعنی ایران گناه کرده و نباید آن ها را انجام می داد .

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، تصریح کرد: قبلا دنیا به دو قسمت پرچم سفید آمریکا یا کاخ سرخ شوروی تقسیم شده بودند و انقلاب اسلامی سومین قسمت شد یعنی همه ذیل دو قسمت قبلی بودند، ایران اسلامی برای اولین از یوق آن ها خارج شد و یوق همان آهن و یا چوبی هست که دور گردن قرار می دهند و ایران برای اولین بار آن را باز کرد.

وی با بیان اینکه هرکس هر چی می خواست باید یا به غربی ها متصل می شد یا به شرقی ها ولی کشورمان ایران زیر بار هیچ کدام نرفت، ابراز کرد: ما در مسئله ی لیزر، علم ژنیتیک نفر اول هستیم، در همه جا ما ادعا کردیم که می توانیم و توانستیم .

سردار مولایی با اشاره به اینکه امروز هم زمان مثل زمان جنگ با تکنیک های گوناگون هست و اگر همه مسئولین راه شهداء را ادامه بدهند ایران هیچ مشکلی را نخواهد داشت، عنوان کرد: اگر از ما بپرسند چرا دفاع مقدس را یاد می کنید ما می توانیم بگوئیم، تنها نجات ما از دست استکبار است و تا امروز هیچ جای دنیا از دست این استکبار آرامش ندارد، زمان جنگ ما چشم امید به هیچ کشوری نداشتیم و تنها امید به خدا داشتیم و در مقابل دشمنان پر از امکانات بودند .

وی با بیان اینکه ما در زمان جنگ و دوران دفاع مقدس به خداوند توکل و امید داشتیم، گفت: توکل یکی از عناصر پیروزی انقلاب بود و حضرت امام  خمینی (ره) توکل را به همه ما یاد دادند و ایران بعد از ۱۵ سال به علم تعمیرات هواپیما ها دست یافت.

فرمانده سپاه استان البرز در پایان با اشاره به اینکه جوانان باید بدانند وقتی دشمن هر چه بیشتر فشار میاورد یعنی ما درست پیش می رویم و دشمن در تمام معادلات به در بسته می خورد، خاطر نشان کرد: جنگ ما جنگ جهانی بوده است و ما تنها و با توکل بر ۳۶ کشور دنیا پیروز شدیم، بعد از شهادت حاج قاسم سلیمانی اتفاقات بزرگی رقم خورد که می شود به مسئله یمن، بوسنی و لبنان اشاره کرد.

 
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار