سردار رحیمی: پوزه اوباش را به خاک می‌مالیم
کد خبر: 1019997
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HLZ
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۱
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام اینکه به عهدی که در برخورد با مخلان امنیت با مردم بسته‌ایم هستیم، از برخورد قاطع پلیس با افرادی که امنیت عمومی جامعه را دچار خدشه می‌کنند، خبر داد و گفت: اراذل و اوباش منتظر شدید‌ترین برخورد پلیس باشند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: سردار حسین رحیمی با اشاره به دستگیری اراذل و اوباش منطقه تهرانپارس گفت: یکی از خواسته‌های متعدد و مکرر مردم از پلیس برخورد قاطع، جدی و قانونی با افرادی است که امنیت عمومی جامعه را دچار خدشه می‌کنند.

وی افزود: این گروه از اوباش که دستگیر شدند، رفتارشان از روی اقدامات مذبوحانه و رفتار‌های ناشایستی بود که به طور جدی امنیت عمومی جامعه؛ معابر، خیابان‌ها، تفرجگاه‌ها را به چالش می‌کشیدند.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه ما به مردم وعده دادیم تا سخت‌ترین برخورد را با مجرمان به خصوص با این گروه از افراد که امنیت عمومی جامعه را دچار خدشه می‌کنند، داشته باشیم، افزود: در این روز‌ها هماهنگی بسیار خوبی را با دستگاه قضایی داریم و پیرو تأکیدات ریاست محترم قوه قضائیه، پلیس وارد عرصه شده و در حال برخورد با گروه‌های اوباش، عربده‌کش، و اراذلی که با دستورات قضایی به زندان رفته و در گذشته دستگیر و اکنون متنبه نشدند، است. سردار رحیمی با تأکید بر اینکه تمام مجرمان و اوباش که گردن کشی و عربده کشی می‌کنند و قد داره بند هستند، تصریح کرد: پوزه این افراد را به خاک خواهیم مالید و گردنشان را خواهیم شکست و شدیدترین برخورد‌ها را بر این افراد اعمال خواهیم کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه برابر قانون؛ نیروی انتظامی مقابل این افراد کوتاه نخواهد آمد، خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش مردم اصلی‌ترین وظیفه پلیس است و افرادی که می‌خواهند این امنیت و آرامش را دچار چالش و به آن خدشه وارد کنند؛ منتظر شدید‌ترین برخورد پلیس باشند، لذا مشاهده می‌کنید که چگونه این افراد مانند موش توسط دستگاه قضایی و نیروی انتظامی ذلیل و خفیف شدند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار