از مهر ماه دیگر به اداره برق مراجعه نکنید
کد خبر: 1019757
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HHh
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
قابل توجه تهرانی‌ها
مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ گفت: از اول مهر ماه در مناطق شهر تهران خدمات به صورت حضوری ارائه نخواهد شد و تمام خدماتی که مردم نیاز دارند از طریق سامانه‌هایی که اطلاع رسانی شده برای کسب رضایت مردم به صورت غیر حضوری انجام می‌شود.
سرويس اقتصادی جوان آنلاين: حسین صبوری با بیان اینکه حدود دو سال است که طرح غیر حضوری شدن خدمات آغاز شده است، اظهار کرد: تکمیل این طرح اول مهر ماه رقم می‌خورد و در شهر تهران خدمات به طور حضوری ارائه نمی‌شود و مرردم می‌توانند همه خدمات مورد نیاز را با مراجعه به درگاه‌ها و سامانه‌هایی که اطلاع رسانی شده از منزل و یا تلفن همراه خود پیگیری کنند.

تهران برای پیک سال آینده آماده می‌شود

وی با بیان اینکه در پیک امسال شهر تهران علی رغم سال‌های گذشته روند کاهشی را شاهد بودیم، اظهار کرد: این در شرایطی است که انرژی بیشتری توزیع شد و خاموشی برنامه ریزی شده به دلیل کاهش تولید نیز نداشتیم.

صبوری افزوود: این مساله یک اقدام مهم بود که با همکاری مردم و سازمان‌های دولتی و برنامه ریزی‌های صورت گرفته انجام شد، برای سال آینده نیز از هم اکنون به دنبال آماده سازی تهران برای پیک هستیم.

مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ با تاکید بر اینکه جلسات آمادگی پیک در حال برگزاری است، گفت: می‌بایست پروژه‌هایی تعریف شود و اصلاح شبکه نیز صورت گیرد، علاوه بر این یکسری برنامه‌های مدیریت مصرف نیز در دستور کار داریم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار