جانمایی و احداث ۲۸ پد بالگرد جدید در تهران
کد خبر: 1019252
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004H9Y
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
در جلسه مشترک معاون خدمات شهری شهرداری تهران و رئیس اورژانس کشور طرح مشارکت شهرداری تهران در ساماندهی خدمات فوریت‌های پزشکی در شهر تهران بررسی و بنا بر درخواست اورژانس کشور مقررشد ۲۸ پد بالگرد جدید نیز در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران جانمایی و احداث شود.
سرویس جامعه جوان آنلاین: مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران در نشست مشترک با اورژانس کشور که با حضور پیرحسین کولیوند، رئیس اورژانس کشور، عطایی مدیرکل امور خدمات شهری، داوری مدیرعامل سازمان آتش نشانی، صابریان سرپرست مرکز اورژانس شهر تهران، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، اورژانس شهر سالم و دیگر مدیران این حوزه برگزار شد، گفت: در راستای افزایش تاب آوری شهر تهران و توجه به اقدامات فوریتی همکاری‌های مهم و موثری بین شهرداری تهران و اورژانس کشور انجام شده است.

یزدانی در ادامه افزود: در همین راستا جلسات متعددی در شهرداری تهران و اورژانس کشور حول محور موضوعاتی، چون احداث پد بالگرد، استقرار خودرو‌های آمبولانس و موتورلانس در ایستگاه‌های آتش نشانی و سوله‌های بحران مورد بررسی کارشناسانه قرار گرفت و در نهایت در مناطق ۲۲ گانه سطح شهر تهران اجرایی شد.

وی با بیان این که مجموعا ۱۲۰ پایگاه اورژانس در سوله‌های بحران، ایستگاه‌های آتش نشانی، کانکس‌های مستقر در معابر و ساختمان‌های شهرداری تهران احداث گردیده است، گفت: همچنین ۷۰ جایگاه جهت استقرار موتورلانس نیز در ایستگاه‌های آتش نشانی و سوله‌های مدیریت بحران احداث شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران افزود: همچنین ۴۷ پد بالگرد نیز جهت نشست و برخواست بالگرد‌های اورژانس هوایی در مناطق، محوطه سوله‌های بحران و در سایر نقاط سطح شهر از جمله بیمارستان‌ها احداث و راه اندازی شده است.

کولیوند، رئیس اورژانس کشور نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از همکاری‌های مشترک شهرداری تهران با این مجموعه در خصوص استقرار موتورلانس‌های اورژانس در پایگاه‌های ستاد مدیریت بحران و سازمان آتش نشانی و جانمایی پد‌های هلی کوپتر در مناطق تهران جهت فرود بالگرد‌های اورژانس، گفت: همه ما یک خانواده محسوب می‌شویم و مجموعه این اقدامات در راستای خدمات رسانی مطلوب به شهروندان است.

رئیس اورژانس کشور در ادامه به بیان موضوعاتی در خصوص طرح مشارکت شهرداری تهران در ساماندهی خدمات فوریت‌های پزشکی در شهر تهران پرداخت.

همچنین در این جلسه مقرر شد که در ادامه فعالیت‌ها و همکاری‌های شهرداری تهران و اورژانس و بنابر درخواست اورژانس کشور؛ ۲۸ پد بالگرد جدید نیز در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران جانمایی و احداث شود.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار