خط قرمز مسلمانان توهین به شخصیت پیامبر(ص) است
کد خبر: 1018766
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004H1i
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
سنندجی‌ها اهانت به پیامبر اکرم(ص) را محکوم کردند
در پی اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) و انتشار کاریکاتور موهن به ساحت ایشان، مردم دینمدار شهرستان سنندج با تجمع در مسجد جامع این شهرستان اهانت به رسول خدا را محکوم کردند.

تجمع اعتراض‌آمیز مردم شهرستان سنندج نسبت به اهانت نظام سلطه و صهیونیسم بین‌الملل  به محضر قرآن کریم و جسارت به ساحت پیامبر رحمت(ص) با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مسجد جامع سنندج برگزار شد.

مسوولان، مردم، روحانیون و سایر اقشار مختلف مردم شهرستان سنندج با حضور در مسجد جامع ضمن سردادن شعارهای مرگ بر استکبار جهانی، مرگ بر انگلیس، مرگ بر اسرائیل، آمریکا ننگت باد، الله اکبر، خامنه‌ای رهبر، لبیک یا رسول‌الله، لبیک یا محمد اهانت به ساحت پیامبر اکرم را محکوم کردند.

امام جمعه موقت سنندج در این تجمع اعتراض‌آمیز با تقدیر از حضور مردم بزرگوار، با غیرت و باشرف سنندج در این تجمع اظهار کرد: ملت ایران و امت اسلامی و مردم کردستان در راه رسول خدا گام برمی‌دارند.

ماموستا معروف خالدی بیان کرد: اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم نخستین و آخرین دشمنی استکبار و صهیونیسم جهانی نیست و تا روز قیامت ادامه دارد.

وی با بیان اینکه اگر امروز به پیامبر اکرم(ص) در یک نشریه فاسد توهین می‌شود، در گذشتاه نیز ایشان از سوی دشمنان اسلام مورد اذیت قرار می‌گرفتند، بیان کرد: رسول خدا در برابر دشمنی دشمنان اسلام ایستادگی و مقاومت کرد و امروز نیز امت ایشان باید پشتیبان و ادامه دهنده راه ایشان باشند.

وی خاطرنشان کرد: مردم ایران و مسلمان بیدار است و دشمنان باید بدانند که از نسل ابولهب و ابوجهل هستند که نقشه می کشیدند اما در نهایت نابود خواهند شد.

امام جمعه موقت سنندج اعلام کرد: خداوند از پیامبر و امت و اهل بیت پیامبر پشتیبانی کرده و نقشه دشمنان را به خودشان باز می‌گرداند.

ماموستا خالدی عنوان کرد: امروز خط قرمز مسلمانان توهین به شخصیت پیامبر(ص) است و توهین آنان بیانگر ضعف و ناتوانی آنان است که در برابر جبهه پیامبر و قرآن کریم کم آورده‌اند و توهین می‌کنند.

وی اضافه کرد: دشمن باید بداند ابولهب و امثال او باید دستشان قطع شود و قطعا جبهه کفر و ستیز که در برابر جبهه پیامبر و یاران او قرار بگیرند ریشه کن می‌شوند چراکه این وعده قرآن کریم است.

وی بیان کرد: همه ما آمادگی خدمتگذاری هستیم و نباید اجازه دهیم جبهه محمد(ص) خالی شود.

انقلاب اسلامی مسلمانان جهان را بیدار کرد

ماموستا لقمان نظیری از علمای کردستان نیز با تقدیر از حضور مردم گفت همه ما سربازان اسلام و پیامبر اکرم هستیم و در برابر توهین به مقدسات و پیامبرمان ایستادگی می‌کنیم.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی مسلمانان جهان را بیدار کرد و سربازان پیامبر و امام هر فرد ایرانی باید برای حق بکوشد و در برابر استکبار بایستد.

وی با قرائت بیانیه‌ای، اهانت به پیامبر را به زبان انگلیسی محکوم کردند.

این تجمع اعتراض‌آمیز با تکرار شعارهای یاد شده توسط حاضران ادامه یافت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار