جدیدترین آمار جهانی کرونا سه شنبه ۱۸ شهریور ۹۹
کد خبر: 1018486
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GxC
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
طبق آخرین امار جهانی تاکنون ۲۷ میلیون و ۴۸۹ هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ کشور برزیل در شب گذشته با افزایش ۷۵ هزار مبتلا به مجموع ۴میلیون و۲۸۰ هزار مبتلا رسید.
سرویس جامعه جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز ۲۷ میلیون و ۴۸۹ هزار و ۳۴۲ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۸۹۶ هزار و ۸۶۷ هزار نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۱۹ میلیون و ۵۹۰ هزار و ۳۶۹ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۲۵ هزار و ۳۲۵ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۶ میلیون و ۴۸۵ هزار و ۵۷۵ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۹۳ هزار و ۵۳۴ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور هند پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۷۵ هزار و ۸۰۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۴ میلیون و ۲۸۰ هزار و ۴۲۲ هزار مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۷۲ هزار و ۸۱۶ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور برزیل به عنوان سومین کشور جهان، با افزایش ۱۰ هزار و ۱۸۸ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۴ میلیون و ۱۴۷ هزار و ۷۹۴ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۲۷ هزار و ۱ برزیلی جان خود را از دست داده‌اند.

کشور‌های روسیه، پرو، کلمبیا، آفریقای جنوبی و مکزیک نیز به‌ترتیب با یک میلیون و ۳۰ هزار و ۶۹۰, ۶۹۱ هزار و ۵۷۵, ۶۷۱ هزار و ۸۴۸, ۶۳۹ هزار و ۳۶۲ و ۶۳۷ هزار و ۵۰۹ مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های اسپانیا با ۵۲۵ هزار و ۵۴۹ و آرژانتین با ۴۸۸ هزار و ۷ مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، برزیل و هند به ترتیب با ۳ میلیون و ۷۵۸ هزار و ۶۲۹, ۳ میلیون و ۳۵۵ هزار و ۵۶۴ و ۳ میلیون و ۳۲۳ هزار و ۹۵۰ بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۱ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:
 
جدیدترین آمار جهانی کرونا سه شنبه ۱۸ شهریور ۹۹
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار