قدردانی ستاد عتبات عالیات کمالشهر از کارکنان آرامستان بهشت سکینه (س)
کد خبر: 1018303
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GuF
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵
رئیس و جمعی از کارکنان ستاد عتبات عالیات کمالشهر با حضور در گلزار شهدای بهشت سکینه (س) و اهدای تندیس از زحمات رئیس و کارکنان سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج قدردانی کردند.

رئیس عتبات عالیات شهرستان کمالشهر ضمن تسلیت ایام عزاداری محرم گفت: بر خود واجب دانستیم که با حضور در این مجموعه از زحمات و تلاش های رئیس و کارکنان سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج قدردانی کنیم.

ابوالقاسم تندرو، افزود: همه ساله همکاران ما در عتبات عالیات کمالشهر برای ایام اربعین میزبان زائران محترم در نجف اشرف بودند که با توجه به شرایط امروز و عدم برگزاری پیاده روی اربعین، تصمیم گرفتیم بخشیاز اهدای نذورات و اطعام تبرک به کربلای معلا و حرم مطهر امام حسین (ع) در محل این سازمان انجام گیرد. تلاش کردیم تک تک کارکنان را در این امر خیر سهیم کنیم.

تندرو با تاکید بر اینکه تلاش های کارکنان بهشت سکینه (س) به ویژه در روزهای شیوع بیماری کرونا جای قدردانی دارد، اضافه کرد: باشد تا با دعای خیر مردم این بیماری هرچه زودتر ریشه کن شود .

در ادامه رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج گفت: پرسنل آرامستان بهشت سکینه (س) نزدیک به هفت ماه است که در شرایط ویژه بیماری کرونا به مردم خدمت رسانی می کنند.

حمیدرضا عسگری افزود : در این میان یکی از رسالت های اصلیسازمان رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی در راستای کنترل و جلوگیری از انتشار ویروس به ویژه در این محیط بوده است .

وی اضافه کرد : توجه به تدفین اموات مطابق با موازین شرعی و همچنین تکریم خانواده های معزا از موضوعاتی بود که در این شرایط ویژه و سخت به نحو احسن انجام شده و این عزیزان تحت عنوان مدافعان خاموش در تمام آرامستان های کشور مورد تقدیر قرار گرفتند.

در پایان این دیدار از سوی رئیس عتبات عالیات کمالشهر به کارکنان آرامستان بهشت سکینه (س) و مجموعه مدیریت آرامستان های شهرداری کرج لوحی به یادگار تقدیم شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار