رشد ٨٥ درصدی راه اندازی شبکه آب و فاضلاب در فاز چهارم منطقه ویژه اقتصادی پیام
کد خبر: 1015475
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GAd
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام خبرداد
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: راه اندازی و ایجاد شبکه آب و فاضلاب در پهنه های 2 و 7 فاز چهار منطقه ویژه اقتصادی پیام تاکنون حدود ٨٥درصد رشد داشته است.

نادر ثناگو مطلق افزود: با هدف افزایش زیر ساخت ها در فاز چهارم منطقه برای استقرار صنایع، یکی از اقدامات راه اندازی شبکه آب و فاضلاب بوده که به همین منظور اقداماتی از جمله احداث مخزن بتنی 500 متر مکعبی به همراه ایستگاه پمپاژ، احیای خطوط لوله شبکه آب و جمع آوری فاضلاب برای پهنه های 2 و هفت این فاز اجرایی شده است.
وی با بیان اینکه طراحی ایجاد شبکه آب و فاضلاب در مابقی نواحی فاز چهارم منطقه ویژه اقتصادی پیام انجام شده خاطر نشان کرد: پس از خاکبرداری امکان راه اندازی شبکه آب و فاضلاب در مابقی نواحی این فاز وجود دارد.
ثناگو مطلق با اشاره به توسعه زیر ساخت ها در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در طرح جامع، چهارمین فاز منطقه ویژه اقتصادی پیام به نخستین قطب فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی در کشور تبدیل می شود.
وی ادامه داد: عملیات عمرانی بزرگ ترین وچهارمین فاز منطقه ویژه اقتصادی پیام استان البرز به مساحت ١٦٥ هکتار و در هفت پهنه آغاز که تا کنون زیر ساخت های ۲ پهنه آماده سازی و به صورت کامل به سرمایه گذاران واگذار شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار