تحویل کتاب های طرح آموزش شاهنامه به مدارس
کد خبر: 1015313
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004G81
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد؛
معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از تحویل کتاب های طرح آموزش شاهنامه به مدارس خبر داد.

نرگس شالچیان اظهار کرد: در اجرای این طرح پاسخ ‌ها و بازخوردهای مثبت بسیاری به ما منعکس شد که نشان از موفقیت و استقبال این طرح در میان دانش آموزان دارد.
وی افزود: این طرح در مراحل اولیه با چالش‌ ها و مشکلات بسیاری روبرو بود که با پیگیری‌ های معاونت گردشگری و زیارت و ایجاد هماهنگی میان دستگاه ‌های مختلف بر این مشکلات فائق آمدیم و توانستیم آن را به مرحله اجرا در آوریم.
معاون گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد تصریح کرد: اعتبار مالی این طرح از سوی شهرداری تامین شد که پس از تفویض آن به اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی طبق تفاهم ‌نامه، این اعتبار به تامین هزینه برگزاری دوره آموزش مربیان، پرداخت حق الزحمه عوامل اجرایی و آموزشی و خرید کتاب های مرتبط با آموزش مفاهیم شاهنامه، اختصاص یافته است.
شالچیان تاکید کرد: برای هر مدرسه ۲۶۴ جلد و در مجموع هشت هزار و ۴۴۸ جلد کتاب به مدارسی که در اجرای این طرح ما را یاری می‌کنند، اهدا شد.
وی بیان کرد: با نظر مثبت مسئولین اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی و سازمان فرهنگی شهرداری مشهد در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۹۹ تعداد مدارس تحت آموزش مفاهیم در سطح نواحی هفتگانه و تبادکان افزایش خواهند یافت.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار