مرد همسرکش به مرگ محکوم شد
کد خبر: 1014564
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Fvw
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۷
مرد جوانی که به خاطر اختلاف با همسرش وی را به هتلی در شرق تهران کشانده و به قتل رسانده‌بود، به قصاص محکوم شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ۲۴‌اردیبهشت‌سال‌۹۸، مأموران کلانتری‌۱۴۷ تهرانپارس از قتل زن جوانی در هتلی در شرق تهران باخبر و در محل حاضر شدند. بررسی‌ها نشان داد یکی از خدمه‌های هتل اولین کسی بوده است که با جسد آن زن روبه‌رو شده است. با انتقال جسد به پزشکی قانونی، کارآگاهان با بررسی دفتر ثبت هتل دریافتند دو روز قبل از حادثه مقتول همراه شوهرش برای اقامت به آن هتل مراجعه کرده بود. همچنین بررسی دوربین‌های مداربسته حکایت از آن داشت که زوج جوان در مدت اقامت خود چند بار از اتاق خارج شده و آخرین بار شوهر این زن حدود یک‌روز قبل از کشف جسد به‌تن‌هایی از اتاق خارج شده است. در حالیکه تحقیقات در این زمینه ادامه داشت یاسر خودش را به پلیس معرفی کرد و به قتل همسرش اعتراف کرد. او گفت: من و مریم هشت‌سال قبل با هم ازدواج کردیم و صاحب فرزند دختر شدیم. زندگی خوبی داشتیم تا اینکه به دام اعتیاد افتادم. به همین خاطر همسرم همراه دخترم مرا تنها گذاشت و رفت. چند بار از او خواستم به زندگی برگردد، اما قبول نکرد. او حتی اجازه نمی‌داد دخترم را ببینم. مدتی گذشت تا اینکه مدعی شد غیابی طلاقش را گرفته است. وقتی این حرف را شنیدم خواستم تا طلاق‌نامه را نشان دهد، اما موفق نشدم.

متهم در خصوص قتل گفت: خلاصه این اوضاع ادامه داشت تا اینکه بخاطر رفتار‌های همسرم به او مشکوک شدم و متوجه شدم او با مردان غریبه رابطه دارد. شرایط روحی بدی داشتم این شد که نقشه قتل مریم را کشیدم. روز حادثه طبق نقشه با همسرم تماس گرفتم و به او گفتم برایش یک انگشتر خریده‌ام و ۳ میلیون تومان پول نقد تهیه کرده‌ام. ابتدا قبول نکرد به دیدنم بیاید تا اینکه با اصرارهایم بالاخره او را به هتل کشاندم. قبل از آمدن نیز خواستم طلاقنامه را با خودش بیاورد. وقتی مریم وارد هتل شد با هم درگیر شدیم در آن درگیری او گفت حق پدری ندارم و اجازه ملاقات دخترم را نمی‌دهد. وقتی از رابطه با مردان غریبه هم حرف زدم گفت هر کاری دلش بخواهد انجام می‌دهد. با شنیدن این حرف او را با ضربات چاقو به قتل رساندم. با کامل شدن تحقیقات پرونده روی میز هیئت قضایی شعبه دوم قرار گرفت. ابتدای جلسه اولیای‌دم درخواست قصاص کردند. در ادامه متهم در جایگاه ایستاد و بعد از شرح ماجرا در آخرین دفاعش گفت: به زندگی‌ام علاقه داشتم. چند بار خانواده‌ام را برای وساطت فرستادم، اما مریم راضی نشد. او حتی خواهر و مادرم را نیز کتک زده بود. باور کنید او با رفتارهایش مرا خسته کرده بود و من فکر می‌کردم مهدورالدم است.

در پایان هیئت قضایی وارد شور شد تا اینکه با توجه به اقرار‌های متهم و مدارک موجود در پرونده مرد جوان را به قصاص محکوم کرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار