سينماي ما قصه رابطه و ضابطه است
کد خبر: 1013995
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Fml
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
عباس غزالي، بازيگر سريال «شاهرگ»:
غزالی درباره ترجیح مدیوم تلویزیون یا سینما افزود: من هیچ‌وقت اهل قیاس کردن نبوده‌ام و نیستم. سینما، تلویزیون و تئاتر یک نقطه اشتراکی دارند و آن این است ما برای مردم کار می‌کنیم
سیدمرتضی ذاکر
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: من خودم در این حرفه کار می‌کنم و می‌بینم. سینمای ما قصه رابطه و ضابطه است. همه را با یک چوب نرانیم، چون هستند گروه‌هایی که بدون هیچ باندبازی کارشان را می‌کنند و البته آن طرف هم گروه‌هایی هستند که عرصه را برای خودشان می‌خواهند ولاغیر.

عباس غزالی، بازیگر سینما و تلویزیون که این شب‌ها سریال «شاهرگ» را روی آنتن دارد با بیان این مطلب در برنامه تلویزیونی «عید همدلی» به این مجموعه تلویزیونی اشاره کرد و گفت: ۹ ماه تصویربرداری سریال «شاهرگ» طول کشید، از تابستان سال گذشته شروع کردیم تا خردادماه امسال. قرار بود ماه رمضان پخش شود و با اوج همه‌گیری کرونا برخورد کردیم تا روز‌های قبل عید کار کردیم و دستور دادند همه چیز تعطیل شود، تعطیل کردند و از زمان پخش خارج شدیم و وضعیت بهتر شد و بعد از دو ماه وقفه، کار را از سر گرفته‌ایم. وی با اشاره به اینکه برای من شأن مخاطب مهم است و از این جهت گزیده‌کار و سختگیر در انتخابم، تأکید کرد: خوشحال بودم «فرخ» را به من پیشنهاد دادند، چون برای من نقش متفاوتی بود. اتفاقات سریال واقعی هستند، اما شخصیت‌ها بر اساس قصه‌ای چیدمان شده است. درام اصولاً این طور شکل می‌گیرد، یک صحنه و موقعیت نمایشی این شکلی است. داستان واقعی است و دراماتیزه شده است. این بازیگر سینما و تلویزیون درباره بحث رفتار‌های مافیایی و گروهی در سینمای ایران، خاطرنشان کرد: من خودم در این حرفه کار می‌کنم و می‌بینم. سینمای ما قصه رابطه و ضابطه است. همه را با یک چوب نرانیم، چون هستند گروه‌هایی که بدون هیچ باندبازی کارشان را می‌کنند و البته آن طرف هم گروه‌هایی هستند که عرصه را برای خودشان می‌خواهند ولاغیر. ما هم که جزو گروهی نیستیم و داریم فقط با عشق به مردم و هنر کارمان را می‌کنیم. شاید به این جهت است که در واقع نمی‌گذارند بیشتر از این قدم برداریم. من عباس غزالی در بازیگری یاد گرفتم و برایم مقدس است که هر جا هستم، بهترینم را اجرا کنم و ارائه بدهم، چون برای مخاطبم احترام قائلم.

غزالی درباره ترجیح مدیوم تلویزیون یا سینما افزود: من هیچ‌وقت اهل قیاس کردن نبوده‌ام و نیستم. سینما، تلویزیون و تئاتر یک نقطه اشتراکی دارند و آن این است ما برای مردم کار می‌کنیم، هر جایی که احساس کنم آن کار در شأن مخاطب است با قدرت انجامش می‌دهم. من حتی به این هم فکر می‌کنم فلان روستا و شهرستان که سینما ندارند چه گناهی کرده‌اند. تلویزیون با این ابعاد سرگرمی، امید، زندگی و دلخوشی‌شان است. من به این هم فکر می‌کنم خوشحالم از این بابت تا به الان کم‌کاری نکرده‌ام و تمام انرژی‌ام را گذاشته‌ام تا مخاطب باورم کند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار