درخواست قصاص برای تازه داماد
کد خبر: 1013519
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ff5
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۳
تازه دامادی که به اتهام قتل همسرش در بازداشت به سر می‌برد با درخواست قصاص از سوی اولیای‌دم مواجه شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  ۱۵‌مهر‌سال‌۹۷، مأموران پلیس شهرستان ملارد از مرگ مشکوک دختر‌جوانی باخبر و راهی محل شدند. آن‌ها با جسد دختر‌۲۹‌ساله به نام فرانک روبه‌رو شدند که شواهد اولیه نشان می‌داد بر اثر تزریق آمپول جان باخته است.

با انتقال جسد به پزشکی قانونی، نامزدش بابک که در محل حضور داشت در توضیح به مأموران گفت: «من و فرانک نامزد بودیم. اینجا خانه مجردی فرانک است و من به همین خاطر هرازگاهی به دیدنش می‌آمدم. شب گذشته وقتی به اینجا آمدم فرانک گفت پادرد شدید دارد. او از من خواست برای خرید آمپول به داروخانه برویم. فرانک در مطب یک پزشک کار می‌کرد به همین خاطر تزریقات را بلد بود. آن شب خودش آمپول‌ها را تزریق کرد، اما بعد از ساعتی حالش بد شد. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم، اما بی‌فایده بود.» تحقیقات در این زمینه ادامه داشت تا اینکه کارشناسان پزشکی قانونی اعلام کردند دختر جوان بر اثر فشار بر عناصر حیاتی گردن فوت کرده‌است. با اعلام این نظریه پدر و مادر فرانک به دادسرا رفتند و از پسر جوان شکایت کردند. با طرح این شکایت و گذشت سه ماه از حادثه، بابک بازداشت شد. او با انکار جرمش در شرح ماجرا گفت: «قسمتی از سقف خانه همسایه بالایی نم داده بود و قرار بود گچ‌کار برای تعمیر به خانه فرانک بیاید، اما بدقولی کرده‌بود به همین خاطر مجبور شدم چند ساعتی معطل شوم. عصر همان روز فرانک گفت پادرد شدید دارد. این شد که به داروخانه رفتم و دو عدد آمپول خریدم و فرانک خودش آمپول‌ها را تزریق کرد. بعد از تزریق حالش بهتر شد. حتی شب با هم فوتبال تماشا کردیم، اما یکباره گفت سرش گیج می‌رود و حالش خوب نیست. کمی به او آب دادم، اما دقایقی بعد بیهوش شد. آنجا بود که با اورژانس تماس گرفتم.»

پسر جوان در ادامه گفت: «وقتی با اورژانس تماس گرفتم آن‌ها از من اسم آمپول‌ها را خواستند. همه خانه را گشتم، اما پوکه آن‌ها را پیدا نکردم. به همین خاطر به داروخانه رفتم تا از آن‌ها سؤال کنم، اما داروخانه بسته بود. به همین خاطر وقتی عوامل اورژانس رسیدند من در خانه نبودم. باور کنید در مرگ فرانک نقشی نداشتم و نمی‌دانم چرا پدر و مادر او از من شکایت کردند.»

بعد از این توضیحات، پلیس دریافت بابک قبلاً نیز با یک دختر عقد کرده‌بود، اما بعد از گذشت دو‌ماه از او جدا شده‌بود. به این ترتیب نامزد سابق پسر جوان مورد تحقیق قرار گرفت. او درباره علت جدایی‌اش از پسر جوان گفت به خاطر بداخلاقی و خشونت بابک از او جدا شده است. با ثبت این اطلاعات و کامل شدن تحقیقات، پسر جوان با درخواست قصاص از سوی اولیای‌دم بنا به مدارک و شواهد موجود به اتهام قتل عمد روانه زندان شد. پرونده بعد از صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و بعد از تعیین شعبه قرار شد تازه داماد در شعبه ۱۷‌دادگاه شهریار محاکمه شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار