آمادگی بسیج برای هرگونه همکاری با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی
کد خبر: 1013437
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Fdl
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳
بسیج مستضعفین بنا به رسالت فرهنگی خود و در راستای صیانت از هویت اسلامی آحاد جامعه، همواره خود را در تعامل کامل با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دانسته و آماده هرگونه همکاری با این نهاد ارزشمند می‌باشد.
به گزارش جوان‌آنلاین به نقل از خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام والمسلمین تویسرکانی مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سازمان بسیج نوشت: دوازدهم مردادماه سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، به فرمان حضرت امام خمینی (ره) است، به همین مناسبت، حجت الاسلام والمسلمین "محمدرضا تویسرکانی" مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سازمان بسیج مستعفین طی یادداشتی تحت عنوان "ضرورت هماهنگی و هم افزایی در تبلیغات" که به صورت اختصاصی در اختیار خبرگزاری بسیج قرار گرفت، نوشت:

انقلاب اسلامی ایران بیش از هر حوزه‌ای فرهنگ و باور‌های مردم ایران را تحت تاثیر قرار داد و غبار نشسته بر خودباوری و اعتقادات مذهبی جامعه را زدود و نقاط قوت ملت ایران را که در طول تاریخ مبنای ایستادگی و مقاومت آن‌ها بوده است، احیا نمود.
پیروزی انقلاب اسلامی فرصتی بود تا اقدامات تبلیغی افراد و نهاد‌ها و سازمان‌های اسلامی برای صیانت و گسترش اخلاق و آموزه‌های اسلامی در جامعه، هماهنگ شده و فرهنگ ناب اسلامی در اقصی نقاط کشور ترویج شود. شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که به فرمان امام راحل در دوازدهم مرداد سال ۱۳۵۹ تاسیس گردید، نهادی است که توانسته در راستای رسالت فوق قدم‌های شایسته‌ای بردارد و سهم عمده‌ای در هماهنگی و هم افزایی سازمان‌ها و نهاد‌های اسلامی داشته و باعث گسترش فرهنگ ناب اسلامی در جامعه گردد.

بسیج مستضعفین بنا به رسالت فرهنگی خود و در راستای صیانت از هویت اسلامی آحاد جامعه، همواره خود را در تعامل کامل با شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دانسته و آماده هرگونه همکاری با این نهاد ارزشمند می‌باشد.

سازمان بسیج اعتقاد دارد که شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در صورت تحقق مطلوب وظایف خود، از جمله نظارت و ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها و نهاد‌های همکار در اجرای مراسم مناسبت‌های انقلابی، می‌تواند به پیش برندگی اهداف مقدس نظام اسلامی کمک شایانی نماید و همچنانکه امام راحل فرمودند" ما باید در همه امور هماهنگی را حفظ کنیم مخصوصاً هماهنگی در تبلیغات که از اهم امور است و باید بیشتر حفظ شود" و یا رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به اعضای شورا فرمودند: " اگر ما این شورای هماهنگی را نداشتیم بی شک ناسازگاری‌ها و اشکالات فراوانی را در ایجاد و راه اندازی و اداره مراسم مختلف شاهد بودیم"، همه باید برای تحقق هماهنگی مطلوب، به این شورا کمک کنیم.

اکنون که شورای هماهنگی تحت ریاست یکی از استوانه‌های ارزشمند نظام، حضرت آیت الله جنتی قرار دارد، هماهنگی دستگاه‌ها و نهاد‌های مختلف که به عنوان مجمع نمایندگان در این شورا حضور دارند، می‌تواند نظام مقدس اسلامی را از محاصره تبلیغاتی که دشمنان نظام علیه ملت ایران ایجاد کرده اند، برهاند.

در پایان تاکید می‌نماییم ضرورت هماهنگی تبلیغات اسلامی ایجاب می‌نماید که این شورا بیش از گذشته و با قوتی افزون‌تر به وظایف خود جامه عمل بپوشانند و بسیج را همواره یار و یاور خود بداند.

محمدرضا تویسرکانی، ۱۱ مرداد ماه ۱۳۹۹
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار