روایت معاون رئیس جمهور از خباثت دولت آمریکا علیه ایران
کد خبر: 1010628
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EuS
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۹
معاون رئیس جمهور گفت: دولت خبیث آمریکا قصد داشت که جمهوری اسلامی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را مشاهده نکند و قصد دخالت در امور را داشتند.
سرویس سیاسی جوان‌آنلاین: محمدباقر نوبخت در جلسه مشترک شورای برنامه‌ریزی و توسعه و ستاد اقتصاد مقاومتی استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: سفر‌های استانی با دو هدف انجام می‌شود که نخست برای دیدار و تشریح مسائل و مشکلات و مطالبات و خواسته‌های مردم است که بین مسئولان منعکس می‌شود. تمامی مطالبات و خواسته‌های که از سوی مسئولان استان بیان شد، حرف‌های مردم و مطالبات آن‌ها بود.

وی گفت: سال گذشته در جریان سفر، حدود ۱۷ طرح و پروژه مشخص شد که بار مالی آن طرح‌ها ۱۲۰۰ میلیارد تومان بود که ۱۱۰۰ میلیارد تومان آن پرداخت شد.

معاون رئیس جمهور با اشاره به ۲۴۴۰ واحد مسکونی، تصریح کرد: در این استان به لحاظ ظرفیت‌هایی که دارد باید سرمایه‌گذاری انجام شود، همت ما بر این نیست که سرمایه گذاری در مناطقی که بازدهی زیادی داشته باید انجام شود بلکه ما براساس عدالت کار انجام می‌دهیم، به این معنا که به مکان‌هایی که کمتر توجه می‌شده باید بیشتر رسیدگی کرد. علاوه بر تعهدات سال گذشته امروز ۱۰۰۰ واحد مسکن دیگر برای استان در نظر گرفته شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه برنامه‌ای برای اجرای فرمان مقام معظم رهبری داریم، تصریح کرد: ایشان در آغاز سال ۹۹، خدمتگزاران مردم را به جهش تولید رهنمون کردند که از سازمان برنامه و بودجه خواسته شد که برای جهش تولید برنامه ریزی کند.

نوبخت ادامه داد: برای هر استان برنامه‌ریزی برای اینکه جهش تولید کند صورت گرفت که برای استان چهارمحال و بختیاری ۴۶ پروژه در نظر گرفته شد که با دقت می‌توانیم جهش در تولید را در استان فراهم کنیم. ۱۷ طرح و پروژه در حوزه صنعت، طرح کشاورزی و ۹ پروژه در حوزه خدمات است که باید در این استان انجام شود.

وی با اشاره به اینکه وظیفه دولت سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی است، بیان کرد: مردم باید باید در اقتصاد مردمی جمهوری اسلامی، تمام فعالیت‌ها و مباحثی که مربوط به سرمایه‌گذاری است را انجام دهند، تجهیز این منابع از سوی بخش دولتی و غیردولتی انجام می‌شود که اعتبار این طرح‌ها ۲۲۶۴ میلیارد تومان است.

معاون رئیس جمهور گفت: همانطور که سال گذشته تفاهم‌نامه‌ای در راستای مسکن محرومان انجام شد امسال ۱۰۰۰ واحد دیگر با اولویت افراد زیرپوشش کمیته امداد و روستاییان انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: دولت خبیث آمریکا قصد داشت که جمهوری اسلامی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را مشاهده نکند و قصد دخالت در امور را داشتند که امروز فلاکت آن‌ها قابل مشاهده است و این طور نیست که آمریکا بتواند کشور را به زمین بزند.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار