قضاوت غیرقانونی یک داور در لیگ برتر و لیگ یک؟!
کد خبر: 1010448
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ErY
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲
با وجود انکار‌های ریاست دپارتمان داوری، هم‌چنان شک و شبهه‌هایی در خصوص قضاوت عباس راکی در لیگ‌برتر و لیگ آزادگان وجود دارد و هنوز معلوم نیست که سوت زدن‌های او قانونی است یا خیر؟
سرویس ورزشی جوان آنلاین: پس از گذشت ۳ هفته از آغاز مجدد لیگ برتر و لیگ آزادگان هنوز یکی از بزرگترین علامت سوال‌های داوری لیگ حل نشده است و معلوم نشده بالاخره عباس راکی، شرایط قضاوت در لیگ برتر و یا لیگ آزاداگان را دارد یا خیر؟ سوالی که مدارک و اسناد یک پاسخ می‌دهند و علیرضا سهرابی، رییس دپارتمان داوری جواب دیگری برای آن دارد.

آیین‌نامه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ می‌گوید هیچ داور فعالی نمی‌تواند در فدراسیون فوتبال یا زیرمجموعه‌های آن سمت اجرایی داشته باشد، اما مدارک و اسناد نشان می‌دهد که پس از تعطیلات کرونایی لیگ‌برتر، این قانون توسط یک داور خوزستانی که ظاهرا از سوی یکی از اعضای هیات رییسه نیز حمایت می‌شود زیر پا گذاشته شده است.

البته رییس دپارتمان داوری چنین اعتقادی ندارد و معتقد است در خصوص عباس راکی هیچ قانون‌شکنی رخ نداده است. ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی وقت فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به تاریخ ۱۷ بهمن ۹۷ به روسای هیات‌های استان‌ها نوشته که "هیچ داور فعالی نمی‌تواند سمت اجرایی در هیات‌های فوتبال داشته باشد". این نامه درست بعد از انتصاب راکی به عنوان سرپرست هیات فوتبال شهرستان ایذه است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار