قاتل شوهر محاکمه شد
کد خبر: 1009040
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EUq
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۰
زن میانسالی که شوهرش را به قتل رسانده است، پس از جلب رضایت اولیای‌دم از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: خرداد‌سال‌۹۷ بود که مأموران کلانتری‌۱۴۸ انقلاب جسد مردی را داخل بشکه‌ای پر از سیمان در پشت‌بام ساختمان مسکونی کشف کردند. آن روز دو دختر با مأموران پلیس تماس گرفتند و اعلام کردند از داخل بشکه‌ای در پشت‌بام خانه‌شان بوی بدی به مشام می‌رسد که مأموران در محل حاضر شدند.

مأموران پس از برش بشکه جسد پدر دو دختر را کشف کردند که مشخص بود چند روزی از مرگ آن گذشته است.

مأموران در نخستین گام به همسر مقتول مشکوک شدند و وی را بازداشت کرده و مورد بازجویی قرار دادند. متهم پس از اعتراف به قتل شوهرش روانه زندان شد و در حالیکه پرونده در حال کامل شدن بود، دو دختر مقتول با مراجعه به دادسرا اعلام گذشت کردند.

با گذشت اولیای‌دم پرونده از جنبه عمومی جرم روی میز هیئت قضایی شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران قرار گرفت. در اولین جلسه رسیدگی به پرونده دو دختر مقتول اعلام گذشت کردند.

سپس متهم در جایگاه قرار گرفت و در شرح حادثه گفت: «با شوهرم سال‌ها اختلاف داشتم. او بار‌ها مرا کتک زده بود. زندگی‌مان طوری می‌گذشت که دخترانم از من خواستند از پدرشان جدا شوم تا اینکه فهمیدم امین با یکی از همکارانش رابطه دارد.» متهم در خصوص قتل گفت: روز حادثه به او گفتم مهریه‌ام را اجرا گذاشته‌ام، اما او با فحاشی به اتاقش رفت و اهمیتی نداد. به خاطر رفتار‌های شوهرم نقشه قتل او را کشیدم و طبق نقشه داخل شیرموز قرص خواب‌آور ریختم و داخل اتاق بردم. چند ساعت بعد فهمیدم امین شیر‌موز را خورده و بیهوش شده است. آنجا بود که با دستمالی او را خفه کردم و سپس جسد را لای پتو پیچیدم و به پشت‌بام بردم. جسد را داخل بشکه فلزی گذاشتم و آنرا آتش زدم، اما از ترس همسایه‌ها آتش را خاموش کردم و روی جسد سیمان ریختم. فکر می‌کردم جسد از بین رفته‌است، ولی چند روز بعد دو دخترم به بوی تعفنی که از پشت‌بام به مشام می‌رسید مشکوک شدند، به همین خاطر با پلیس تماس گرفتم تا آن‌ها را گمراه کنم.

در پایان هیئت قضایی با توجه به درخواست اولیای‌دم، حکم آزادی متهم را صادر کردند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار