سرقت طلا‌های زن فوت شده در روز خاکسپاری‌اش
کد خبر: 1006060
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Dim
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۰
مرد آشنایی که با همدستی دو نفر از دوستانش طلا‌های زن فوت شده‌ای را در روز خاکسپاری‌اش سرقت کرده‌بود به دام افتاد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: ۲۸‌اسفند‌سال قبل مردی به کلانتری ۱۴۶‌حکیمیه رفت و از دستبرد سارق یا سارقانی به خانه‌اش شکایت کرد.

وی گفت: دیروز مادرم فوت کرد و به همین خاطر ساعت ۱۲‌ظهر از خانه‌مان در بلوار بهار همراه تعدادی از دوستان و بستگان برای خاکسپاری مادرم به بهشت زهرا رفتیم. پس از برگزاری مراسم ساعت‌۱۹ به خانه برگشتم، اما متوجه سرقت نشدم تا اینکه امروز وقتی به سراغ کمد محل نگهداری طلا‌ها و جواهرات رفتم، متوجه شدم تمام طلا‌های داخل کمد که داخل کیف دستی گذاشته‌بودم و بیش از ۲۰۰‌میلیون تومان ارزش دارد سرقت شده است. با طرح این شکایت مأموران پلیس در نخستین گام دوربین‌های مداربسته محل حادثه را بررسی کردند که مشخص شد سه‌مرد روز خاکسپاری وارد خانه شاکی شده و دست به سرقت زده‌اند. در تحقیقات بعدی مأموران پلیس موفق شدند یکی از سارقان را به نام ایرج که از بستگان شاکی بود شناسایی کنند. بدین ترتیب ایرج تحت تعقیب مأموران پلیس قرار گرفت و در نهایت سی و یکم فروردین دستگیر شد.

متهم در بازجویی‌ها ابتدا منکر جرم خود شد، اما وقتی با دلایل و مدارک روبه‌رو شد به سرقت طلا‌ها با همدستی دو نفر از دوستانش اعتراف کرد. وی گفت: مدتی بود به بهانه عیادت از مادر شاکی به خانه آن‌ها رفت و آمد داشتم تا اینکه متوجه شدم آن‌ها مقدار زیادی طلا داخل کمدشان نگهداری می‌کنند. از آنجایی که به پول نیاز داشتم تصمیم به سرقت طلا‌ها گرفتم و بعد در فرصت مناسب کلید آنجا را برداشتم و از روی آن کلید یدک ساختم. روز حادثه که همه در مراسم خاکسپاری حضور داشتند با دو نفر از دوستانم وارد خانه آن‌ها شدیم و طلا‌ها را سرقت کردیم. سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری، رئیس پایگاه چهارم پلیس‌آگاهی پایتخت با اعلام این خبر گفت: پس از اعتراف متهم، مأموران دو همدست وی را دستگیر کردند و سه متهم به دستور قاضی پرونده روانه زندان شدند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار