دیدار سرپرست وزارت صمت با فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص)
کد خبر: 1006014
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Di2
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲
در جلسه مشترک سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا، زمینه‌های همکاری مشترک در حوزه‌های مختلف صنعتی و معدنی مورد بررسی قرار گرفت.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین : در دیدار حسین مدرس خیابانی سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با محمد، فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص)، چارچوب‌های همکاری فی مابین طرفین در حوزه‌های مختلف صنعتی و معدنی مورد بررسی و توافق قرار گرفت.

بر این اساس، مقرر شد تا قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) در حوزه معدن، در بخش پهنه‌های اکتشافی و ژئوفیزیک هوایی با معاونت معدنی، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) و سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی همکاری‌های جدیدی را آغاز کند.

فعال کردن معادن غیرفعال نیز از جمله توافقات صورت گرفته میان معاونت امور معادن وزارت صمت و قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) بود.

همچنین در بخش صنعت نیز، مقرر شد تا سرمایه‌گذاری‌های مشترکی از سوی قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) با سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در حوزه صنایع تک صورت گیرد.

علاوه بر این مقرر شد تا معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص ۱۰ رشته دارای اولویت به منظور تعمیق ساخت داخلی، کاهش ارزبری و استفاده از فناوری‌های نو، همکاری‌های مشترکی را با قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) آغاز کند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار