بهره برداری از فاز یک بزرگراه شمالی تا پایان امسال
کد خبر: 1003941
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DAb
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج خبر داد
معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج گفت : بزرگراه شمالی یکی از مهمترین و ارزشمندترین طرح های ترافیکی کلانشهر کرج است .
عسگر نصیری با بیان اینکه بزرگراه شمالی با طول بیش از ۱۷.۵ کیلومتر در شمال کرج احداث می‌شود، گفت: با احداث این بزرگراه، درصد قابل توجهی از ترافیک درون استان به حاشیه منتقل می‌شود و تاثیرات مطلوبی بر ترافیک و هوای شهر می‌گذارد.

به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج؛ رفع معارض‌های این پروژه با هدف تسریع در اجرا در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار دارد و طبق زمان بندی اعلام شده با سرعت مناسبی در حال اجراست و شهرداری برای تکمیل پروژه بزرگراه شمالی اقدامات قابل توجهی انجام داده است.

سوله‌های ورزشی و بحران درمناطق ۷ و ۱۰ کرج آماده بهره برداری

نصیری با اشاره به اینکه احداث سوله برای روز‌های بحرانی یکی از وظایف جدی مدیدیت شهری است، افزود: یکی از اقدامات شاخص در زمینه مدیریت بحران و آمادگی برخورد با حوادث، احداث و تجهیز سوله‌های چند منظوره مدیریت بحران است.

وی ادامه داد: باتوجه به لزوم آمادگی جهت اقدام موثر در زمان‌های وقوع حوادث، ساخت سوله دو منظوره بحران و ورزشی در مناطق ۷ و ۱۰ تکمیل و آماده بهر برداری است.

این مسئول همچنین پروژه‌هایی که قابل افتتاح و بهره برداری هستند را برشمرد و خاطرنشان کرد: یکی از این پروژه‌ها افتتاح ایستگاه آتش نشانی صنفی و صنعتی در منطقه ۲ و فاز نخست موزه دفاع مقدس میباشد که تا چند وقت اخیر به بهره برداری می‌رسد.

بازگشایی پل یادگارامام (ره) / افتتاح پل B ۵ ششمین پل از تقاطع غیر همسطح حصارک

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج، با اشاره به اینکه احداث پل یادگار امام (ره) با پیشرفت ۹۰ درصدی در حال اجراست، گفت: با افتتاح این پل تا چند روز آینده مسیر دسترسی میدان مادر تا سه راه رجایی شهر را فراهم می‌شود.

نصیری ادامه داد: پل B ۵ از مجموعه پل‌های پروژه چند سطحی تقاطع غیر همسطح است، درحال حاظر آماتوربندی و اجرای فضای سبز زیر پل همچنین اصلاح هندسی آن تکمیل و آماده بهره برداری است.

وی در ادامه با تاکید براینکه اجرای تقاطع غیرهمسطح حصارک کرج بر اساس نیازسنجی توسعه شهری و حمل‌ونقل صورت گرفته، افزود: با بهره برداری از این پروژه، حرکت از خیابان شهید بهشتی به سمت اتوبان تهران با کاهش بار ترافیک و زمان سفر همراه خواهد بود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار