بهسازی ۱۰ بوستان در دستور کار حوزه خدمات شهری شهرداری فردیس
کد خبر: 1001633
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004CZN
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری فردیس خبرداد
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری فردیس گفت: بهسازی 10 بوستان در دستور کار حوزه خدمات شهری شهرداری فردیس قرار گرفت

حشمت عزیزی در جلسه کمیسیون عمران، شهرسازی و خدمات شهری شورای اسلامی شهر فردیس که روز یکشنبه برگزار شد، با اشاره به اینکه هر هفته یک محله در هر منطقه در نظر گرفته و اقدامات خدمات شهری به طور جهادی در آن انجام می شود، اظهار کرد: تعمیر مخازن پسماند، پاکسازی جداره ها، رفت و روب و غیره از جمله این اقدامات است.

وی در ادامه با بیان اینکه این اقدام به طور هفتگی انجام می شود، اضافه کرد: مدیران مناطق شهرداری فردیس هر هفته در این آیین حضور دارند.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری فردیس با اشاره به اینکه ۱۰ پارک در فردیس برای بهسازی و بازسازی در نظر گرفته شده است، تاکید کرد: تجهیزات و ابنیه این پارک ها فرسوده شده که باید اقدامات لازم در راستای بازسازی و بهسازی آنها صورت پذیرد.

وی با بیان اینکه مطالعات احداث یک بوستان همجوار رودخانه در محدوده شهرک وحدت در حال انجام است، بیان کرد: توسعه سرانه های فضای سبز به طور ویژه در دستور کار مدیریت شهری فردیس است

عزیزی با اشاره به وجود سوله ای فرسوده و متروکه در بلوار امام رضا(ع) فردیس، بیان کرد: در صدد هستیم طرحی در راستای ایجاد گلخانه در این سوله اجرا کنیم.

وی از برنامه ریزی در راستای راه اندازی نمایشگاه گل و گیاه در پارک تندرستی فردیس خبرداد و بیان کرد: همچنین درصدد هستیم به زودی عملیات احداث پارک بانوان را در پارک تندرستی فردیس آغاز کنیم؛ برای آغاز این عملیات اعتباری حدودا یک میلیارد تومانی در نظر گرفته ایم.

سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری فردیس در بخش دیگری با اشاره به اینکه بازار های روز مربوط به فردیس در عملیات انتزاع به شهرداری فردیس تحویل داده شدند، خاطرنشان کرد: در نظر داریم هرچه سریعتر عملیات بهسازی و بازارسازی این بازار های روز را انجام دهیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار