اخبار كلی
بر اساس آمارهای منتشر شده ایتالیا از زمان آغاز جنگ اوکراین بیش از دو میلیارد یورو از دارایی‌های روسیه را مسدود کرده است.
عملکرد اخیر مقاومت لبنان ثابت کرد اگر صهیونیست‌ها به دنبال ماجراجویی احمقانه‌ای با گسترش جنگ باشند، هیچ یک از مواضع اشغالگران، از آتش موشک‌ها و پهپادهای حزب‌الله در امان نخواهد ماند.
قبایل نوار غزه با تاکید بر حمایت همه جانبه از مقاومت فلسطین، بار دیگر توطئه صهیونیست‌ها و شخص نتانیاهو برای جایگزینی حکومت قبایل در غزه به جای حماس را ناکام گذاشتند.
سخنگوی صندوق حمایت از کودکان ملل متحد (یونیسف) با بیان اینکه روزانه ۱۰۰ کودک فلسطینی در نوار غزه شهید یا مجروح می‌شوند، گفت: اگر جنگ متوقف نشود، اوضاع بدتر خواهد شد.
وزارت خارجه صنعا با تاکید بر اینکه عملیات‌های یمن ضد کشتی‌های صهیونیستی در حمایت از مردم مظلوم غزه انجام می‌شود و یک اقدام قانونی و اخلاقی است، به آمریکا درباره دخالت در امور داخلی کشورها هشدار داد.
پزشک سابق کاخ سفید:
پزشک سابق کاخ سفید توصیه کرده جو بایدن قبل از مناظره پنجشنبه هفته جاری با دونالد ترامپ، تست مخدر دهد تا مشخص شود از داروی بهبوددهنده عملکرد ذهنی استفاده نکرده باشد.
مقامات صهیونیستی درباره خطر هر گونه حملات حزب الله برای کارخانه‌های آلاینده در شهر حیفا هشدار داده و خواستار انتقال آن به مکانی دورتر شدند.
وزیر خارجه آلمان:
وزیر خارجه آلمان می‌گوید که وضعیت در مرزهای لبنان نگران‌کننده است و او به‌زودی به بیروت سفر خواهد کرد.
رسانه‌های صهیونیستی از درخواست خانواده نتانیاهو برای دریافت خدمات محافظتی مادام العمر از سوی عناصر امنیتی رژیم صهیونیستی خبر دادند.
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا:
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا هشدار داد که خطر گسترش جنگ غزه به لبنان وجود دارد و اتحادیه اروپا باید وارد عمل شود.