تهران- ایرنا- منابع خبری بامداد چهارشنبه از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به منطقه‌ای در جنوب لبنان خبر دادند.
شبکه الجزیره به نقل از منابع آگاه گزارش داد که نخست‌وزیر قطر با مقام‌های ارشد حماس دیدار کرده است.
برنی سندرز سناتور مستقل ایالت ورمونت در پیامی تاکید کرد که واشنگتن باید از نفوذ خود برای پایان دادن به جنگ رژیم صهیونیستی علیه مردم بی گناه غزه استفاده کند.
کریس ون هولن سناتور دموکرات ایالت مریلند آمریکا ضمن اعلام مخالفت خود با حضور بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در کنگره آمریکا، به دعوت از او برای سخنرانی در این مکان انتقاد کرد.
یک رسانه رژیم صهیونیستی در گزارش از معلولیت و نقص عضو ۷۰ هزار نظامی در ارتش این رژیم خبر داد.
سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه با بیان اینکه شرط ورود اوکراین به سازمان پیمان آتلانتیک شمالی پیروزی این کشور در جنگ با روسیه است، تاکید کرد: چنین اتفاقی هرگز رخ نخواهد داد و بنابراین اوکراین به ناتو نخواهد پیوست.
آژانس همکاری امنیت دفاعی پنتاگون (DSCA) در بیانیه‌ای اعلام کرد که وزارت خارجه آمریکا فروش یک بسته تسلیحاتی به ارزش ۳۸۰ میلیون دلار به جزیره تایوان را تائید کرده است.
فرانچسکا آلبانزه گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل متحد در سرزمین‌های فلسطینی در اظهاراتی گفت که وضعیت فاجعه بار غزه بدتر شده است.
منابع خبری بامداد چهارشنبه گزارش دادند که در حملات هوایی رژیم صهیونیستی به شهر رفح واقع در جنوب غزه پنج فلسطینی شهید شدند.
وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی:
موشه یعلون وزیر جنگ پیشین رژیم صهیونیستی در اظهاراتی گفت که بنیامین نتانیاهو مسئول خطرناک ترین شکست امنیتی این رژیم است.
۲