گام مهم راستای تحقق جهش تولید جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی است
کد خبر: 998224
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004BgO
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱
استاندار اردبیل:
استاندار اردبیل گفت: جلوگیری از تعطیلی و یا افزایش خط تولید واحدها گامی مهم در راستای اشتغالزایی و تحقق جهش تولید است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، اکبر بهنامجو در بازدید از چهار واحد تولیدی استان در شهرک صنعتی ناحیه دو اردبیل اظهار کرد: در سالجاری که به نام جهش تولید نامگذاری شده، مشکلات واحدهای تولیدی پیگیری و برای رفع آن تلاش می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: فعال شدن، جلوگیری از تعطیلی و یا افزایش خط تولید واحدها گامی مهم در راستای اشتغالزایی و تحقق جهش تولید است.

استاندار اردبیل همچنین در جریان بازدید از واحد دانش بنیان تولید ماسک N95 آغاز فعالیت این خط تولید را نمونه بارزی از جهش تولید در استان ذکر کرد.

بهنامجو گفت: این واحد دانش بنیان که نیاز اولیه بیمارستان‌های داخل استان را تامین می‌کند، وارد جهش تولید شده و در حال حاضر در حال راه‌اندازی 6 خط تولید دیگراست.

وی ادامه داد: یکی از این6 خط تولید برای استان تولید خواهد داشت و روزانه ۷۰ الی ۸۰ هزار ماسک بهداشتی و با صرفه اقتصادی برای استان تولید خواهد کرد.

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه خط تولیدهای دیگر نیز سفارش‌های خارج استان را تولید می‌کنند، تصریح کرد: سرمایه‌گذاری برای راه‌اندازی خط تولید ماسک در این واحد  ۵ میلیارد تومان می‌باشد.

بهنامجو گفت: سرمایه‌گذاری کلی و اولیه برای راه‌اندازی و کسب دانش فنی حدود ۱۶ میلیارد تومان است.

استاندار اردبیل همچنین در جریان بازدید از روند اجرای سوله و ساختمان‌های واحد داروسازی امید فارمد پارسیان اظهار کرد: با راه‌اندازی این واحد در سالجاری استان اردبیل به عنوان یکی از پنج استان‌ فعال در زمینه داروسازی خواهد بود.

بهنامجو خاطرنشان کرد: این واحد ۳۰ میلیون شربت و قطره، ۴۰ میلیون قرص و ۳۰ میلیون کپسول در ماه تولید خواهد کرد.

وی همچنین با حضور در محل واحد تولیدی دستمال کاغذی و واحد تولید فشرده ضایعات پلاستیکی نسبت به حل مشکل تامین سرمایه در گردش برای این واحد ها قول مساعد داد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار