مددجویان اصفهانی ۳۵۰ هزار ماسک بهداشتی تولید کردند
کد خبر: 997985
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004BcX
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸
سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان:
کریم زارع، گفت:مددجویان مجری طرح های اشتغال کمیته امداد در اصفهان، فولاد شهر و برخوار از اسفند ماه تاکنون بالغ بر ۳۵۰ هزار ماسک، گان و لباس بیمارستانی تولید کردند.

 

 

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،  به نقل ازروابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، کریم زارع، با بیان اینکه طرح های اشتغال مورد حمایت این نهاد دامنه وسیعی از فعالیت های اقتصادی را در بر می گیرند، گفت: بسیاری از مددجویانی که به تولید پوشاک و ملزومات بهداشتی اشتغال داشتند پس از همه گیری ویروس کرونا و کمبود اقلامی مانند ماسک و پوشش های بیمارستانی با تغییر در برنامه کاری خود به یاری جهادگران عرصه سلامت شتافتند.

  سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه مجریان طرح های اشتغال کمیته امداد در اصفهان، فولاد شهر و برخوار در حال حاضر به تولید این اقلام مشغول هستند، گفت: از ابتدای اسفند ماه تاکنون بالغ بر ۳۵۰ هزار ماسک، گان و لباس بیمارستانی توسط آنها تولید شده است.

وی ادامه داد: ظرفیت تولید این واحدها روزانه ۷۵۰۰ مورد است که در شهر اصفهان ۴۵۰۰ ماسک، گان و لباس بیمارستانی و در فولاد شهر و برخوار نیز به ترتیب ۲۰۰۰ و ۱۰۰۰ ماسک در روز تولید می شود.

    سرپرست کمیته امداد استان اصفهان با تاکید بر اینکه هر نوع کمک به رونق مشاغل تولیدی به تقویت منافع ملی کمک می کند، خاطرنشان ساخت: در بحران ها نیز این تولید کنندگان هستند که قابلیت تغییر برنامه کاری خود برای کمک به کشور را دارند.

زارع  با تاکید بر اینکه توانمندسازی مددجویان تحت حمایت از برنامه های مهم این نهاد است که با جدیت و دقت بسیار زیاد پیگیری می شود، اظهار داشت: کمک به تولید ۳۵۰ هزار ماسک، گان و لباس بیمارستانی توسط مددجویان اصفهانی یکی از شواهد محکم در رابطه با  تاثیر گذاری تلاش های کمیته امداد در راستای اشتغال و خودکفایی نیازمندان است.

 

    

   

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار