پدر من يک پليس لباس سفيد است
کد خبر: 997215
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004BQ7
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰
“دلنوشته “
پدر من و همکارانش مانند همه پدرهاي پليس که در گوشه گوشه اين کشور؛ بدون ادعا با کمترين تجهيزات بهداشتي در خط مقدم امنيت و سلامت بي هيچ شکايتي جان بر کف بدون هيچ اضافه دريافتي در حال خدمت هستند.

سلام هم وطن عزيز؛

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، فرزند يک پليس راهور اصفهان در دلنوشته ایی بدون بردن نامش می نویسد پدر من يک پليس لباس سفيد است ، مانند همه پدر هاي پليس که در گوشه گوشه اين کشور؛ بدون ادعا در حال خدمتند.

در اين تعطيلات نوروز که گذشت و همه در منزل و در کنار خانواده به نوعي در خود محافظتي بودند باز هم پدر من همه روزه از صبح تا شب سر کار بود و مي گفت پسرم اگر ما سر کار نباشيم نميشه.

به راستي اين روزها که اکثر مردم از ترس ويروس لعنتي ، کشنده و ترسناک کرونا در قرنطينه خانگي به سر مي بردند، تا خود و خانواده در امان باشند پدر من و همکارانش با کمترين تجهيزات بهداشتي در خط مقدم امنيت و سلامت بي هيچ شکايتي جان بر کف بدون هيچ اضافه دريافتي در حال خدمت هستند.

با آنکه لبانش هر روز به رويم لبخند ميزند اما من در چشمانش موج دلواپسي را مي بينم و سکوت ميکنم و اين سکوت بهاي بزرگ شدنم است که دوستش ندارم.

ولي خوب ميدانم او و همکارانش، آرامش را از خود دريغ مي کنند تا جامعه در آرامش باشد.

و اين سخن از مقام معظم رهبري مرا آرام مي کند:

مروزه آن کساني که در قالب نيروي انتظامي سعي مي کنند آرامش و آسايش خيال را براي آحاد شهروندان کشورمان فراهم کنند در حقيقت به معناي واقعي کلمه مجاهد في سبيل الله هستند.

مانند همه بچه هايي که پدر و مادرشان در خط مقدم سلامتي کشور در حال تلاش هستند بي اختيار اشک از چشمانم سرازير مي شود و با افتخار ياد حديث معروف از پيامبر مي افتم.

دو نعمت است که شکر آنها گزارده نمي شود: امنيت و سلامت.

پدرم خوشا به حالت که در شرايط کنوني کشور در دو جبهه امنيت و سلامت با افتخار براي کمک به انسانها تلاش ميکني .

پدرم دوستت دارم و به تو افتخار مي کنم به خاطر اينکه کمتر حرف زديد و بيشتر عمل کرديد؛

مواظب خودت باش

در پايان از مردم عزيز کشورم التماس ميکنم به خاطر سلامتي پدران و مادراني که اين روزها در خط مقدم جبهه امنيت و سلامت ديگر حتي خود و خانواده شان را هم فراموش کرده اند و براي سلامت ما تلاش ميکنند در خانه بمانند و براي يک لحظه دور هم بودن جان آنها و خانواده آنان را به خطر نيندازند ما بچه ها براي سلامتي پدرانمان مي ترسيم.

پس لطفا در خانه بمانيم /پلیس مقتدر- مردم با فرهنگ

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار