دستبرد سارقان حرفه‌ای به آرایشگاه زنانه
کد خبر: 996645
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004BGv
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۵
چهار سارق حرفه‌ای پس از دستبرد به یک آرایشگاه زنانه بازداشت شدند.
(عکس آرشیوی است)
سرویس حوادث جوان آنلاین: سرهنگ کارآگاه " حمداله علیزاده" رییس پایگاه هفتم پلیس اگاهی تهران در تشریح خبر گفت: بیست و چهارم بهمن سال گذشته، زن جوانی با ماموران کلانتری بازار تماس گرفت و از سرقت آرایشگاه زنانه اش در محدوده خیابان ۱۶ شهریور خبر داد.

علیزاده با اشاره به اینکه پرونده با موضوع سرقت مغازه تشکیل و با دستور بازپرس شعبه یک دادسرای ناحیه ۱۲ تهران در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم قرار گرفت، بیان داشت: کارآگاهان در گام نخست از تحقیقات با مراجعه به محل سرقت و در بررسی‌های اولیه مشخص شد هیچ گونه آثار تخریب وجود ندارد و سارق یا سارقان با استفاده از کلید وارد مغازه شده اند.

وی افزود: کارآگاهان در شاخه دیگر از تحقیقات با بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته موجود همجوار محل سرقت بدست آورند که ۴ نفر سارق با یک دستگاه خودوری پراید اقدام به سرقت کرده اند. علیزاده اضافه کرد: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مالک خودروی پراید بنام شاپور ۳۲ ساله شدند که با هماهنگی بازپرس پرونده وی در تاریخ چهاردهم اسفندماه در محدوده شوش دستگیر و به پایگاه منتقل شد.

شاپور در اظهاراتش گفت: از ماجرای سرقت هیچ اطلاعی ندارم. در حال عبور از خیابان بودم که سه مرد جوان خودروام را به صورت دربستی گرفتند. آن‌ها را برای انتقال اموال به آن آدرس بردم و محل سوار شدن آنان را بیاد دارم.
با آدرسی که راننده پرایدی در اختیار تیم تحقیق قرار دادم باعث شد تا بلافاصله کارآگاهان راهی محدوده مولوی شده که طی یک عملیات پلیسی سه نفر مرد جوان دستگیر شدند که در بازرسی از محل اموال شامل: لوازم آرایشی- لباس زنانه-دوچرخه و تلوزیون همگی متعلق به مالباخته را کشف و به پایگاه منتقل کردند.

در تحقیقات صورت گرفته سارقان به سرقت از مغازه آرایشگاه زنانه شاکی معترف و اظهار داشتند راننده خودروی پراید نیز همدستشان است که در تحقیقات بعدی راننده خودرو نیز به همدستی با آنان معترف شد. متهمان در خصوص نحوه سرقتشان گفتند: ما هم محلی هستیم و به خاطر اینکه وضع مالی خوبی نداریم تصمیم به سرقت گرفتیم. به صورت خیلی تصادفی آرایشگاه مالباخته را انتخاب کردیم و از قبل او را نمی‌شناختیم. با شاه کلیدی که در اختارمان بود وارد آرایشگاه شده و وسایل را سرقت کردیم.

سرهنگ کارآگاه حمداله علیزاده در پایان گفت: سارقان دستگیر شده به جرم خود اقرار داشته و در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد هر ۴ سارق دارای سوابق کیفری در زمینه‌های سرقت مغازه، منزل، اماکن و مواد مخدر در سال‌های اخیر می‌باشند و اموال مکشوفه به دستور بازپرس پرونده به مالباخته تحویل و متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار