برگزاری دومین نشست دیجیتالی مجلس شورای اسلامی
کد خبر: 996280
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004BB2
تاریخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به برگزاری دومین نشست مجلس شورای اسلامی به صورت دیجیتالی دوسویه گفت: در این جلسه ۲ بار درباره مسایل کلی به صورت آزمایشی رای‌گیری توسط نمایندگان انجام شد که موفقیت‌آمیز بود.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: احمد امیرآبادی‌فراهانی عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به برگزاری دومین نشست مجلس شورای اسلامی به صورت دیجیتالی دوسویه گفت: این دومین نشست برای انجام تست امکانات فنی جلسات دیجیتالی بود که با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از نمایندگان و به ریاست لاریجانی برگزار شد.

وی ادامه داد: برخی از اعضای هیئت رئیسه در جایگاه و در صحن علنی حضور داشتیم و دیگر نمایندگان به صورت آنلاین در جلسه مشارکت داشتند.

نماینده مردم قم در مجلس تصریح کرد: ۵ نفر از نمایندگان با عنوان شعار سال یعنی جهش تولید و ۵ نفر دیگر از وکلای ملت با عنوان وضعیت کشور در شرایط کرونا نطق خود را انجام دادند.

عضو هیئت رئیسه مجلس تاکید کرد: همچنین در این جلسه دیجیتالی دوسویه قرار شد، مرکز پژوهش‌های مجلس و کمیسیون اصل ۴۴ با دریافت پیشنهادات نمایندگان درباره نحوه اجرا و تحقق شعار سال و بررسی آن، گزارشی را به صحن علنی ارائه کنند.

امیرآبادی‌فراهانی اظهار کرد: در این جلسه ۲ بار درباره مسایل کلی به صورت آزمایشی رای‌گیری توسط نمایندگان انجام شد که موفقیت‌آمیز بود.

او بیان داشت: بعداز این جلسه آزمایشی، اعضای هیت رئیسه مجلس برای بررسی موضوع تشکیل جلسات رسمی مجلس به صورت مجازی تشکیل جلسه دادند.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار