ضرورت مشارکت عمومی برای شکست کرونا
کد خبر: 996215
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004B9z
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۳
معاون اجتماعی پلیس پایتخت مطرح کرد
سرهنگ مرادی با بیان اینکه ارتقاء امنیت سلامت جامعه بدون رعایت تک تک افراد جامعه امکان پذیر نخواهد بود، گفت: با همراهی مردم و مشارکت اجتماعی شهروندان می‌توانیم بر کرونا ویروس فائق و زودتر از شر این بیماری خلاص شویم.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سرهنگ "مراد مرادی" با تبریک سال جدید به شهروندان و آرزوی سالی سرشار از موفقیت و آرامش برای آنان، گفت: نوروز رایحه دل انگیز جلوه‌های زیبای طبیعت که نشان از تجلی حیات، عظمت و خواست خالق هستی و فرصتی است که در کنار زیبایی طبیعت مهربانی‌های خود را نثار همگان کنیم.

این مقام انتظامی گفت: سال ۹۹ را در حالی آغاز می¬ کنیم که مهمان ناخوانده ویروس کرونا را در کنار خود می‌بینیم که نه تنها کلیه افراد جامعه کشورمان را بلکه اکثریت افراد جهان در حال مبارزه با این ویروس هستند.

سرهنگ مرادی با بیان اینکه هر چند نا خواندگی این ویروس موجب افزایش بار روانی حاکم بر جامعه شده است، گفت: با همراهی مردم و مشارکت اجتماعی شهروندان می‌توانیم بر ویروس کرونا فائق شویم و زودتر از شر این بیماری خلاص یابیم.

وی گفت: خدا را شاکریم که با همدلی و مشارکت‌های مردمی سالی پر از آزمون‌های سخت الهی را پشت سر گذاشته ایم در این مرحله نیز همکاری و مشارکت مردمی در از بین بردن ویروس کرونا ضروری است و بدون همکاری مردم در واقع پیروزی بر این ویروس و حفظ سلامت عمومی جامعه غیر ممکن خواهد بود.

مرادی ادامه داد: شعار "در خانه بمانیم و سفر نرویم" را سر لوحه خویش در تعطیلات نوروزی قرار دهیم و صله رحم و دید و بازدید عید را به صورت مجازی و تلفنی انجام دهیم که ان شاء الله بتوانیم بر این ویروس فائق آییم.

معاون اجتماعی تهران بزرگ به مردم توصیه کرد: مسئولیت اجتماعی ایجاب می‌کند به هیچ وجه در این ایام تعطیلات نوروزی به سفر نرویم و به پویش " در خانه بمانیم" بپیوندیم تا حداقل از انتقال ویروس از شهری به شهر دیگر و از خانه‌ای به خانه دیگر جلوگیری کنیم.

این مقام انتظامی با اشاره به این که مقاومت‌های بدنی افراد در مقابل ویروس کرونا مختلف است و امکان دارد فردی صرفا ناقل بیماری باشد، گفت: در این ایام حتی صله ارحام و دید و بازدید عید را انجام نداده و موجب به خطر افتادن جان خود و یا دیگران نشویم.

وی در پایان عنوان کرد: ارتقاء امنیت سلامت جامعه بدون رعایت تک تک افراد جامعه امکان پذیر نخواهد بود و همکاری مردم در قطع حلقه‌های انتقال ویروس کرونا در کنار کادر درمانی مهم می‌باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار