ورودی‌های بهشت زهرا(س) تحت کنترل هستند
کد خبر: 995706
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004B1m
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸
رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه ورودی‌های بهشت زهرا (س) تحت کنترل هستند، افزود: به جز بخش خاکسپاری متوفیان جدید، اجازه رفت و آمد معمول و متداول به افراد داده نخواهد شد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: زهرا صدر اعظم نوری در برنامه‌ای رادیویی ضمن دعوت مردم به صبر و تحمل و اندیشه در شرایط کنونی گفت: در این شرایط واقعاً نباید به دور از عقل و منطق کاری انجام داد و بی‌تابی کرد و اگر همه مردم همکاری نکنند قطعاً این مشکل شدت بیشتری پیدا خواهد کرد.

وی افزود: مسئله امروز مسئله مرگ و زندگی است و به هیچ وجه شوخی بردار نیست؛ همه باید این وضعیت را جدی بگیریم و اگر قرار باشد دستورالعمل‌ها اجرایی نشوند شرایط به مراتب سخت‌تر خواهد شد. وقتی کادر درمانی، پزشکی و درمانی برای حفظ جان مردم با شهامت کامل و ایثار، جان خود را به خطر می‌اندازند پس هر کسی باید رفتار صحیح و منطقی از خود بروز دهد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران بهترین کمک و بهترین نوع مبارزه با ویروس کرونا را پیشگیری و در خانه ماندن عنوان کرد و افزود: وقتی شرایط خاص و بحرانی می‌شود، دیگر نمی‌توان رفتار‌های معمولی گذشته را داشت و به راحتی در بازار و خیابان تردد و خرید کرد.

صدر اعظم نوری با ابراز خرسندی از درک بالای اکثریت مردم از این شرایط بحرانی گفت: ما در پنجشنبه‌ای که گذشت شاهد بودیم که مردم به بهشت زهرا (س) و آرامگاه‌ها نرفتند که این رفتار بسیار خوبی است، اما مجدداً توصیه می‌کنیم که این سنت حسنه را در پنجشنبه پیش رو هم کنار بگذارند و بعد از گذر از این دوران به زیارت اهل قبور بروند و کار‌های عقب مانده خود را جبران کنند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه ورودی‌های بهشت زهرا کنترل می‌شوند و طبیعتاً برخی ورودی‌ها نیز مسدود خواهند شد، افزود: ورودی‌های باز هم تحت کنترل هستند و به جز بخش متوفیان و خاکسپاری اجازه رفت و آمد معمول و متداول داده نمی‌شود.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار