گناه اصفهان!!
کد خبر: 995000
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AqO
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۴
"یاداشت"
شهزاد بهادری

خطابم خدمت همه بزرگواران و سکان داران  خدمت دراستان اصفهان است،تعلل وسکوت ،ترس ویا... تاکی ؟چشم باز کنید شعله های آتش فراگفته استان را خاموش کنید ،اگر سکوتی در کار باشد فردا  دامن زندگی شمارا خواهد گرفت وانوقت راه فرار برایتان بسته است ، بپا خیزید واین آتش فراگیر را خاموش کنید.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان خانم شهزاد بهادری خطاب به مسئولین ذی ربط کشوری و استانی این یاداشت را می نویسد وهشدارهای دلسوزانه این کارشناس خبری این است که استانی که نصف جهان نام دارد اما آنقدر مظلوم است که حتی نمایندگانشان به اندازه نماینده  یک شهرستان کوچک هم نتوانستند تا به امروز برایش مطالبه گری کنند،  اصفهانی که نام  استان برخوردار را چون داغی بر پیشانی خود به  دلیل مدیران توانمند! دیروز! تا به امروز با خود به یدک می کشد و سهمش از این برخورداری؛سکته های گاه و بیگاه زاینده رود است، اشک  گاه و بی گاه کشاورزان شرق و غرب،است.

گناهش پرورش مدیرانی است که در گوشه و کنار کشور بهترین هستند، گناهش هدیه 23000 شهید است، گناهش داشتن 48200  جانباز است ،گناهش 3500 آزاده است،گناهش قلب اقتصاد و فولاد کشور است و فرو رفتن هوای ناسالم در ریه های مردمش.گناهش رتبه اول در پرداخت مالیات است و گناهش داشتن مردمی صبور  فرهنگی است.

امروز که گوشه گوشه کشور پزشکان،پرستاران و بسیاری از مسئولین استانها در خط مقدم جنگ با کروناویروس خواب و استراحت را بر خود حرام کردند خبری خواندم که باز آه از نهادم بر آورد.

بعد از بیست  و اندی روز سپری شدن از شیوع بیماری و در حالیکه میهمانان بسیاری با همه فریادهای در خانه بمانید از استانهای همجوار وارد اصفهان شدند باخبر شدیم تنها  مبلغ 700 میلیون از هدفمندی یارانه ها برای مقابله به کرونا به  دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اختصاص یافته!!

این خبر نه تنها که خبر خوشایندی نیست که جای تاسف دارد، نمی خواهم وارد شرایط حقوق عقب افتاده پرستاران شوم چرا که عزیزانی که باید بدانند ناگفته هایم را خود واقفند .اما خطاب من به نمایندگانی است که خود را تنها صدای مردم اصفهان میخوانند.

عزیزانی که برای گرفتن رای کشاورزان شرق و غرب  آنها را در راس شعار خود قرار دادند، اما تا به امروز هیچ کدامشان هنگامی که قامت کشاورزان چون درختانشان خمید و یا شکسته شد جسارت دو روز در کنارش بودند را نداشتند..

کاری ندارم،! زمستان رفت! و باز نفس های نیم بندی به زاینده رود برگشت و لبهای ترک خورده کشاورزان به عاریه آبی تَر گشت...نمیدانم 700 میلیون کمک را میخواهیم بر کدام زخم پینه کنیم...نمیدانم چرا نمایندگان ما خاموش دست بر دست گذاشته و سخنی نمیگویند ؟نماینده عزیز،خواهر و برادر گرامی ، کرونا  دیگر سیل و زلزله نیست که چشم به راه کمک مردم باشید،

یک بودجه ملی را میطلبد که اصفهان سهم دار و دولت وام دار خون شهدایش است.کرونا با کرولا !توسط میهمانان در شهر پرسه می زند و صدایش را فردا خواهیم شنید.چگونه است که نمایندگانی چون  گچساران ،شاهین شهر و مبارکه و..‌‌.میتوانند بودجه های میلیاردی جذب کنند اما شما نتوانسته اید؟

با دست و دلبازی مدیران اصفهان ، از هشت گوشه اش میهمان وارد شد اما بدانید فرادی بحران نزدیک است ،مسافرین تقصیری ندارند، ما مقصریم که خطر را درست تفهیم نکردیم!آنها هموطنان ما هستند و حال که آمدند قدمشان روی چشم...اما آیا امکانات درمانی،بهداشتی غربالگری ها و نظارت برای حضور میهمانان به اضافه مردم اصفهان به میزان لازم است؟

نمایندگان عزیز حتی اگر مطالبه گر  حقوق هم باشید  و به تعداد شهدا و جانبازان و آزادگان استان بودجه در خواست کنید  اصفهان حقی بیش از این بر گردنتان دارد...گرفتن بودجه دیگر  تنها وظیفه استاندار  و رییس دانشگاه علوم پزشکی نیست،منتظر چه هستید؟ همه باید به میدان بیایید.

اخبار را نمیخوانید؟

 چرا اصفهان که در تمیزی زبانزد شهرهای کشور است با 618بیمار کرونایی از گیلان سبقت گرفته؟ فکر نمی کنید یک جای کار بد جور می لنگد؟ چه خبر شده ؟از ترس کرونا در خانه هایتان نشسته اید که مبادا بیمار شوید؟خون شما از پزشکان و پرستاران رنگین تر است؟

امروز تک تک شما مسئول جان چند میلیون اصفهانی به اضافه میهمانی هستید که در شهر ساکن شدند،لطفا قبل از این که دیر شود اقدام کنید.حتی همین امروز هم دیر است!

،

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار